JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie - iKnT47[]


Aplicatie - iKnT47[]

Posts 1 to 3 of 3

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :Deoarece imi place sa assasinez tintele din umbra, sa ii privesc ,de pe o cladire inalta, cum se sting incet.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :Ma numesc Marian si am 16 ani,sunt un baiat respectuos, generos, cu bun bunul simt, sunt de treaba atunci cand trebuie, sunt foarte amuzant si pus pe caterinca mereu cand este cazul, vreau sa-mi traiesc viata la maxim, avem o viata si trebuie traita din plin, dar nu in sensul nebunesc.
3) Cate ore ai?: Am in jurul unei ore pe acest server, dar va asigur ca am destula experienta pe serverele RPG, joc SA:MP din 2012, pe vremea cand Lectura avea serie cu acest joc.
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Deoarece sunt un assasin innascut.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicanti ? : Nu sunt mai avantajat fata de ceilalti aplicanti, adica, am o experienta acumulata, de Admin,Helper,Lider.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodata.
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?: Da, sunt de acord!
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Marian si am minunata varsta de 16 ani.
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Assasin,Atac din umbra,Silentios,Agil,Crud.
10) Alte precizari?: Multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele!

0

2

Edit am 3 ore acum

0

3

Iti trebuie 7!!!!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie - iKnT47[]