JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie


Aplicatie

Posts 1 to 2 of 2

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Imi doresc sa intru in Hitman Agency doarece cunosc regulamentul si am experienta in acest domeniu avand in vedere ca am mai facut parte din aceasta factiune pe alte servere.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Ma numesc Robert, am 16 ani, locuiesc in Craiova si sunt clasa a 9-a. Sunt o fire prietenoasa si linistita, imi place sa ajut, dar sa fiu ajutat la randul meu. Sunt serios in ceea ce fac si nu imi place sa dezamagesc.
3) Cate ore ai?: Nu am nici o ora, doar ce m am apucat de server si am decis sa fac aceasta aplicatie
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Consider ca aceasta factiune este mai speciala
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Consider ca toti suntem egali.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?: Nu, nu am fost sanctionat.
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?: Da, sunt constient.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Robert si am varsta de 16 ani.
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Rapid, silentios si nemilos.
10) Alte precizari?: Salutari si multumesc pentru timpul acordat.

0

2

Respins,Unde este poza de la [/stats] mai fai odata aplicatia cu poza

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie