JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie EdyEdutzul - Hitman


Aplicatie EdyEdutzul - Hitman

Posts 1 to 2 of 2

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Pentru ca am experienta si sunt foarte rapid si silentios.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Ma numesc Eduard sunt din Brasov un oras foarte frumos, eu ma stiu ca un baiat simplu educat si glumet. La mine in localitate se joaca foarte mult fotbal si de aceea eu joc in fiecare zi si am ajuns sa fiu printre cei mai buni, prietenii zicandu-mi Neymar deoarece stiu ca sunt fanul lui si imi plac foarte mult skill-urile lui pe care le-am invatat in cele 3 luni de vacanta.
3) Cate ore ai?: In acest moment am 5 ore jucate.
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Deoarece am experienta si imi place sa asasinez oameni.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Nu ma cred superior altui coleg, deoarece din parerea mea suntem toti egali.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?: Nu, nu am sanctiuni de la admini, doar kick-uri pentru desync.
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?: Da.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Stefureac Eduard si am 13 ani.
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Rapid, Silentios si Ambitios, sa nu lase prada sa fuga...
10) Alte precizari?: Respect pe cel care mi-a vazut aplicatia.

0

2

Acceptat pentru teste

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie EdyEdutzul - Hitman