JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Paramedic » Aplicatie Paramedic


Aplicatie Paramedic

Posts 1 to 2 of 2

1

Nickname: Fumul_Vapatoarei
Level: 5
Ore Jucate: 0
Poza /stats: https://imgur.com/iTTbsDM
Program joc: Nu am un interval orar exact de joc.
Warns:
Ai avut vreodată ban? Dacă da specifica și motivul: Nu, nu am avut.
De ce doresti sa faci parte din Paramedic: Deoarece este o factiune pasnica destul de frumoasa, are membrii de treaba si are un leader capabil.
De ce crezi ca Paramedic este potrivita pentru tine? : Cred asta ca Paramedic este fatiunea mea de suflet, imi place aceasta factiune si de aia am aplicat aicea.
Ce varsta ai? : 17 ani, dovezi Skype.
Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Salut!Ma numesc Roberto si am varsta de 17 ani.Lucuiesc in orasul Oradea din judetul BIHOR, Sunt o fire calma si un baiat cu care poti lucra in echipa.In prezent invat la Scoala Nr. 3 Oradea si sunt in clasa a X-a.La schoala pot spune ca ma descurc bine, asta fiindca chiar imi place si invat lucruri noi pe care le voi putea folosi in viitor.In timpul liber ma joc pe calculator CS 1.6 si SA:MP, ies pe afara cu prietenii sa ma joc fotbal si seara mai ies la un suc cu ei.Imi place sa-mi ajut prietenii la nevoie deoarece stiu ca si ei vor face acelasi lucru.Sunt pasionat de fotbal si de masini.Fotbalul il practit de cand eram mic, din clasele primare unde mi-am castigat si un loc la echipa scolii deoarece profesorului meu i se parea ca voi ajunge departe cu asta.Ei bine nu a fost asa.Nu vreau sa-mi fac o cariera din asta, vreau o slujba la care imi va place sa ma duc si la care ma voi descurca multi ani.Fotbalistii mei preferati sunt Marco Reus, Antoine Griezmann, Neymar, dar si echipele la care joaca sunt bune.Mancarurile mele preferate sunt:pizza si macaroane.Materia mea preferata este Limba Romana, chiar daca mai am unele greseli.Imi mai plac si excursiile.Cam atat despre mica mea descriere,sper sa ajunga.

0

2

Acceptat pentru teste

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Paramedic » Aplicatie Paramedic