JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » cerere helper 15 ore jucate


cerere helper 15 ore jucate

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick:alibecmaster
2. Level:14
3. Nume:Alin
4. Ore:Detin 15 ore
5. De cat timp jucati sa-mp:Joc samp de 1-2 ani
6. Experienta sa-mp:am experienra modetrata, din acesti 1an jumate  am invatat foarte multe, si cred ca sunt pregatit pentr aceasta functie foarte importanta pentru stafful nostru.
7. Ai citit regulamentul?: Da
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Doresc sa devin helper deoarece cred ca am experienta necesara, si alterior sunt si membru lspd si am trecut testul cu 0/3 , este o responsabilitate foarte mare  sa devin helper pe acest server Just for game.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu,
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: Petrec in jur de 3-4 ore pe zi iar in weekend 4-6 ore pe zi
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Ma numesc alex, am 13 ani, sunt din judetul hunedoara, oras deva, si imi place sa ma joc samp, sunt o persoana cu simtul umorului, care este gata sa infrunte orice experienta noua, sunt o persoana sociabila care ii place sa aiba prieteni.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: nu
12. Alte precizari: Va multumesc pentru atentia acordata.

0

2

Ai putea sa prezinti te rog frumos o poza cu /stats ?

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » cerere helper 15 ore jucate