JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper KaLamaR.


Cerere helper KaLamaR.

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick: KaLamaR.
2. Level:5
3. Nume:Lupu Petre Mihaita Marian
4. Ore:20
5. De cat timp jucati sa-mp: 3-4 ani
6. Experienta sa-mp: Destul de buna.
7. Ai citit regulamentul?:Da.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri):Doresc sa am functia de helper deoarece as dori sa ajut serverul cu playerii care sunt incepatori si nu stiu multe chestii de despre SA-MP.Totodata eu am fost helper pe un server mare, care este si acum deschis.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 4-5 ore
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Sunt un baiat cu simtul umorului,prietenos care locuieste in localitatea Braila.Sunt genul de om care nu da atentie lucrurilor aiurite,precum injuraturile aiurea,minciunile si multe altele.Sunt un baiat calm,care nu se enerveaza repede, cand incep un lucru, fac tot posibilul sa il duc pana la capat cat mai corect. Hobby-urile mele sunt de a juca Fotbal afara cu prietenii mei sau sa ma duc la un suc sau o pizza in oras,la fel, cu prietenii mei.Jocurile mele favorite,dupa cum am spus si m-ai sus sunt Paladins, CS:GO si in ultimul rand, SA-MP.In viitor,as dori sa ajung la un job profitabil cu care mi-as putea continua viata de zi cu zi.Cam atat ar fi descrierea mea,ii las pe alti sa ma descrie mai departe,va multumesc!
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Da.
12. Alte precizari: Salut, multumesc pentru atentia acordata

0

2

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper KaLamaR.