JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » [Mr]Corleone- Aplicatie


[Mr]Corleone- Aplicatie

Posts 1 to 4 of 4

1

Level:6
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :5 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Deoarece este o mafie care i-a venit momentul sa isi arate potentialul.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? : 48/48
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :mediu spre excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da
Descrie-te in cateva cuvinte: Mihai cu varsta de 19 ani, sunt din Bucuresti sec 2.Principalele mele scopuri sunt sa obtin licenta de medic, si sa pot lucra intr-un spital unde pot sa imi indeplinesc visul de a salva vieti,dupa permisul de conducere auto.Sunt o persoana cu ce-i 7 ani de acasa care merge pe ideea urmatoare: "ma respecti te respect" nu am nevoie sa ma incurc cu orice agiamiu sa ma enervez pentru orice, prefer sa ignor.In timpul liber prefer sa ies in oras la un film sau la o narghilea cu prietenii , chiar daca in momentul de fata stau in Orasul Pantelimon nu am uitat de unde am plecat.Sunt pasionat de jocurile pe calculator cat si de domeniul IT, nu ma visez un mare tehnician dar poate pe viitor voi ajunge sa cunosc mult mai multe decat stiu acum.Imi place sa imi fac prieteni noi adevarati nu jartele care sa profite de tine in orice problema, prefer sa evit acest fel de prietenie.Avand in vedere faptul ca anii ce vor urma vor veni cu teste si examene am luat la cunostinta ca trebuie sa invat din greu dar cu toate acestea pot acorda timp suficient si pentru invatat cat si pentru samp.Nu suport batjocora, sunt un om integru care stie ce vrea de la viata si nu ma las calcat in picioare.Nu vreau sa creez probleme, stau in banca mea si imi vad de treaba.Nu imi place sa ma bag in treburi care nu ma previn.In Momentul de fata sunt student la o scoala posliciala din Bucuresti unde in urmatorii 3 ani voi invata cum sa practic medicina si unde am intalnit persoane cu care pot lucra cu vointa si cu sufletul deschis.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Nu detin #Am fost luat la tw
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :DA
Alte precizari? : Sa fie cu 48/48

0

2

Acceptat T/C, trecut de teste @damian217

0

3

Level:5
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Deoarece consider ca este o mafie puternica.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? : Cred ca ii pot ajuta prin experienta mea.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :medium
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Stefan,am 15 ani si sunt din Drobeta Turnu-Severin.Personal ma consider un baiat responsabil,ambitios,intelegator,cu umor si imi place sa ma distrez.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Nu detin.
rezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da
Alte precizari? : Multumesc.

0

4

@Robert acceptat, T/C! NU MAI POSTATI AICI!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » [Mr]Corleone- Aplicatie