JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper - DMC.AmArfe


Cerere Helper - DMC.AmArfe

Posts 1 to 3 of 3

1

1. Nick: DMC.AmArfe
2. Level: 5
3. Nume: Herciu Paul.
4. Ore: 21
5. De cat timp jucati sa-mp: De apoape o luna.
6. Experienta sa-mp: Joc SA-MP din 2011, am 7 ani frumosi petrecuti pe SA-MP.
7. Ai citit regulamentul?: Desigur.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Deoarece am adunat putina experienta in 7 ani de zile, am si timpul necesar pentru aceasta functie. Vreau sa ajut playeri incepatori care au o intrebare despre server, care nu stiun unele comenzi, etc.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Da, dar pe diferite server.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 4-5 ore.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Salut!Ma numesc Herci Paul si am varsta de 17 ani.Lucuiesc in orasul Oradea din judetul BIHOR, Sunt o fire calma si un baiat cu care poti lucra in echipa. In prezent invat la Scoala Nr. 3 Oradea si sunt in clasa a Xll-a.La Liceu pot spune ca ma descurc bine, asta fiindca chiar imi place si invat lucruri noi pe care le voi putea folosi in viitor.In timpul liber ma joc pe calculator CS 1.6 si SA:MP, ies pe afara cu prietenii sa ma joc fotbal si seara mai ies la un suc cu ei.Imi place sa-mi ajut prietenii la nevoie deoarece stiu ca si ei vor face acelasi lucru.Sunt pasionat de fotbal si de masini.Fotbalul il practit de cand eram mic, din clasele primare unde mi-am castigat si un loc la echipa scolii deoarece profesorului meu i se parea ca voi ajunge departe cu asta.Ei bine nu a fost asa.Nu vreau sa-mi fac o cariera din asta, vreau o slujba la care imi va place sa ma duc si la care ma voi descurca multi ani.Fotbalistii mei preferati sunt Marco Reus, Antoine Griezmann, Neymar, dar si echipele la care joaca sunt bune.Mancarurile mele preferate sunt:pizza si macaroane.Materia mea preferata este Limba Romana, chiar daca mai am unele greseli.Imi mai plac si excursiile.Cam atat despre mica mea descriere,sper sa ajunga.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]:  Desigur ca da.
12. Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat. O seara zi/seara faina.

0

2

Edit: Am 22 de ore.

0

3

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper - DMC.AmArfe