1. Nick: Ma numesc Master.lQluci1(md)
2. Level: Am level 12.
3. Nume: Baciu Lucian.
4. Ore: Am 12 ore.
5. De cat timp jucati sa-mp: Joc samp de aproximativ 2 ani.
6. Experienta sa-mp: Am o mare expierenta pe sa-mp dealungul anilor jucati.
7. Ai citit regulamentul?: Regulamentul este cel mai inportat,desigur ca lam citit!
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Cred ca gradul de helper pe comunitatea JustForGame mi sar potrivi mie,deoarece mereu mi-a placut sa ajut orce om.Sa ma simnt un om mai inportat pe aceasta comunitate.Sa imi pot petrece timpul care ma plictesesc ajutand oamenii care sunt la inceput.Cred ca ar fi ceva foarte interesant pentru mine cred ca daca voi avea helper voi intra mai mult pe server,deoarece nu ma voi plictisi neavand ce face pe server.Cred ca sunt gata sa fiu un oficial helper si mai tare as vrea functia aceasta,fiindca nu am avuto niciodata si imi place lucrurile noi si demult vroiam sa incerc.Sunt sigur ca o sa ma pot descurca sunt un om optimist si mereu am crezut in mine si cred ca si de data aceasta ca ma voi putea descurca si ca aceasta functie mi sar potrivi mie.Cred ca am toate calitatile de a fi un server imi place sa ajut playerii noi,intelegator se pune in situatia celui care ia dat intrebare si raspunde foarte politicos.As fi bucuros daca mati accepta ca un helper,fiindca la mine aproape toata clasa se joaca pe aceasta comunitatea si miar placea sa fiu cu un cap mai mare pe server mai ales ca sunt mai incepaturi si ai voi putea ajuta.Cred ca daca playerii vor vedea ca cineva lea raspuns inapoi la intrebare vor fi mai bucurosi,fiindca nu toti stiu comenzile.Vreau sa pun o mica aprenta acestui server sa ma stie lumea deja sa am mai multi prieteni sa se poata baza playerii pe mine sa stie ca este cineva care ai va putea ajuta.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu dar sunt sigur ca o sa ma descurc!
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 5 sau 6 in weekend chiar si mai mult.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Sunt un om ajuator,onest,respectos si prietenos.Imi plac provocarile.As da orce pentru a reusi ceva.Imi place sa cant sa dansez si muzica face parte din corpul meu.Nu sunt cel mai bun la invatat dar e ok.Imi place sa ma joc cu prietenii in samp consider ca este mult mai distractiv sa te joci cu prietenii iti dau un vaib mai bun.Imi place sa fiu optimist chiar si in momentele grele.Ma atasez rapid de un joc.Sunt persoana care o mai dau pe caterinca si imi place sa glumesc.Locuiesc in Moldova si pot spune ca am niste prieteni foarte marfa aici.Sunt mai vorbaret in sensul ca daca ma apuc de vorbit nu o mai termin nici pana maine!Sunt pasionat de calculatore chiar si le repar fac si editing.Sunt gata pentru orce intamplare nu mie frica de ce se va intampla in viitor sunt gata sa infrunt orce indiferent de orce situatie intamplata la acel moment.Mai mult nu pot spune despre mine cred ca intelegeti cine sunt.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]:  Da detin.
12. Alte precizari: Mult respect celui care le citesti,fiindca sunt foarte multe are nevoie de rabdare si multumire.