JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper DoM


Cerere Helper DoM

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick:DoM
2. Level:18
3. Nume:Marian
4. Ore:39
5. De cat timp jucati sa-mp: De 6 ani
6. Experienta sa-mp: Experienta 6 ani.
7. Ai citit regulamentul?:Da
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri):Ma consider un bun mentor in absolut tot ce fac , am mereu tendinta de a ajuta oamenii si de aceea consider acest "job" ideal pentru mine. Fiind sincer , orice om isi doreste o functie intr-un anumit loc , mai ales in jocuri avand in vedere generatia zilelor noastre. Point reach-ul meu va fi diferit. Acordand acestui joc ceva timp , in jur de 7-8 ore pe zi pot spune ca starea generala a plictiseli poate predomina in unele cazuri. Asadar doresc sa ajut aceasta comunitate cat mai mult prin orice mijloace , unul dintre ele fiind functia de helper.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?:Da
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: Nu am un anumit numar de ore dar in jur de 6 7 8 ore poate si mai bine !
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Sunt un baiat de 20 ani, nascut pe data de 21 octombrie. Am o inaltime de ~ 1.75m, cu parul negru si ochii albastri. Sunt un baiat glumet, prietenos si ambitios. Imi place sa caut orice ca sa invat cat mai multe despre diferite lucruri, imi place tehnologia informaticii. Sunt din Ploiesti, judetul Prahova. Am practicat putin fotbalul si tenisul, dar din pacate nu am putut continua din cauza scolii. Imi place sa am cat mai multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toti. Nu imi plac oamenii neseriosi, "smecheri", si sa ma aprecieze asa cum sunt eu. Cam atatea despre mine.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Da
12. Alte precizari:Va multumesc pentru timpul Acordat.
  Cu respect DoM

0

2

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper DoM