JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper Gabi - 37 ore.


Cerere helper Gabi - 37 ore.

Posts 1 to 3 of 3

1

1. Nick: .Gabi
2. Level: 10
3. Nume: Ferran Torres Garcia
4. Ore: 37
5. De cat timp jucati sa-mp: Din 2013, de 5 ani.
6. Experienta sa-mp: Foarte mare.
7. Ai citit regulamentul?: Desigur.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Deoarece cred ca am experienta necesara si timpul necesar, sunt destul de matur si destul de bun in a scrie corect gramatical pentru a raspunde corect la intrebarile de pe /newbie. Am destula experienta deoarece am mai avut functia de helper/admin pe alte servere si cred ca pot sa dovedesc ceva ca helper. Sa le fac pe plac la playeri cu raspunsuri corect gramaticale.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Pe acest server nu insa pe oranj bagd da.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP:  4-5.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Sunt un baiat care asculta si respectuos, nu imi place sa injur sau sa ma cert, imi place sa ma joc si sa ma distrez si sa traiesc toate momentele la maxim. Imi place sa ajut lumea si sa fac sport, sunt o fire libera si fericita, si sunt foarte calm, nu imi place sa ma enervez sau sa vad oamenii nervosi. Nu imi place sa fiu barfit sau batjocorit. Evit conflictele destul de des.

12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Nu detin nici un microfon nici skype.
12. Alte precizari: Succes.

0

2

Edit: am 38 de ore.

0

3

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper Gabi - 37 ore.