JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper H3DAl3x


Cerere Helper H3DAl3x

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick: H3DAl3x
2. Level:5
3. Nume: Cruceanu Alexandru
4. Ore:5 Ore.
5. De cat timp jucati sa-mp: Joc acest joc de aproximativ 4 ani.
6. Experienta sa-mp: Am o experienta decenta in SA-MP,aproximativ sa zicem 6.
7. Ai citit regulamentul?:
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Doresc sa devin helper pentru a ajuta playerii noi veniti, sa ii determin sa ramana pe acest server. Le raspund intrebarilor pentr a-i lamuri. Imi mai doresc sa devin helper deoarece acesta este obiectivul meu, sa ajung cat mai sus.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Da,dar nu pe acest server.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 3-4 Ore,depinde de zi si de starea mea.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Sunt un baiat de 14 ani, nascut pe data de 21 Martie. Am o inaltime de ~ 1.75m, cu parul negru si ochii caprui. Sunt un baiat glumet, prietenos si ambitios. Imi place sa caut orice ca sa invat cat mai multe despre diferite lucruri, imi place tehnologia informaticii. Sunt din Alexandru Cel Bun, judetul Iasi. Pentru inceput, imi place ceea ce fac, imi doresc sa devin un bucatar cunoscut si sa imi fac cat mai multi prieteni, nu dusmani. Am practicat putin fotbalul si hockey, dar din pacate nu am putut continua din cauza scolii. Imi place sa am cat mai multi prieteni si sa ma inteleg bine cu toti. Nu imi plac oamenii neseriosi, "smecheri", si sa ma aprecieze asa cum sunt eu. Cam atatea despre mine.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]:  DA,dar nu si cont skype.

0

2

Respins, nu ai 15 ore jucate !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper H3DAl3x