JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Hitman Agency - Aplicatii [TOPIC ACTIV]


Hitman Agency - Aplicatii [TOPIC ACTIV]

Posts 1 to 10 of 10

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :
3) Cate ore ai?
4) De ce Hitman si nu alta factiune? :
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? :
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?
8) Varsta reala si cum te numesti:
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman:
10) Alte precizari?:

0

2

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece imi palce sa fiu un Assasin cu sange rece
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Ma numesc Denis, am 18 ani si sunt din Timisoara, judetul Timis. Sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oamenii. Imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt SA:MP si MMA. Sunt o fire energica, in continua cautare de senzatii noi. Acesta sunt eu, daca voi fi acceptat veti afla mai multe pe parcurs.
3) Cate ore ai? : 1
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Deoarece imi place foarte mult aceasta factiune
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Cu experienta
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? : Nu am fost
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? : Da
8) Varsta reala si cum te numesti: 18 Ani si ma numesc Denis
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios , rabdator , perseverent
10) Alte precizari?: Sper sa fiu acceptat

0

3

Ursu wrote:

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Doresc sa intru in aceasta factiune deoarece imi palce sa fiu un Assasin cu sange rece
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Ma numesc Denis, am 18 ani si sunt din Timisoara, judetul Timis. Sunt un baiat glumet imi place sa imi fac prieteni noi mereu si sa cunosc oamenii. Imi plac foarte mult jocurile si ii respect pe cei din jurul meu chiar daca ei nu ma respecta la fel de mult si cred ca am din toate cate ceva, asta inseamna ca sunt un om integru si stiu ce vreau de la viata, sa reactionez ca atare atunci cand trebuie, asta inseamna ca ai discernamant si nu lasi pe nimeni sa te calce in picioare, dar ca orice om am si mici defecte de care nu ma pot debarasa de ele cat as incerca, chiar daca realizez ca nu e bine sa ma enervez din orice fleac, dar asta e firea mea si totusi ma bucur ca sunt asa. Seriozitatea ma defineste, sunt un baiat foarte respectuos, inteleg repede, sunt generos, perseverent, silitor, hobby-urile mele sunt SA:MP si MMA. Sunt o fire energica, in continua cautare de senzatii noi. Acesta sunt eu, daca voi fi acceptat veti afla mai multe pe parcurs.
3) Cate ore ai? : 1
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Deoarece imi place foarte mult aceasta factiune
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Cu experienta
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? : Nu am fost
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? : Da
8) Varsta reala si cum te numesti: 18 Ani si ma numesc Denis
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios , rabdator , perseverent
10) Alte precizari?: Sper sa fiu acceptat

Acceptat

0

4

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Deoarece vreau sa ajut liderul.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Pas.
3) Cate ore ai? 39
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Pentru ca aici activez multe zile.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Deoarece am un comportament bun.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? Nu am fost
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ferran Torres Garcia
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios, rabdator, si matur.
10) Alte precizari?:  Nu am

0

5

.Gabi_11 wrote:

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Deoarece vreau sa ajut liderul.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Pas.
3) Cate ore ai? 39
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Pentru ca aici activez multe zile.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Deoarece am un comportament bun.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? Nu am fost
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ferran Torres Garcia
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios, rabdator, si matur.
10) Alte precizari?:  Nu am

.Gabi_11 wrote:

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Deoarece vreau sa ajut liderul.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Pas.
3) Cate ore ai? 39
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Pentru ca aici activez multe zile.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Deoarece am un comportament bun.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? Nu am fost
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ferran Torres Garcia
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios, rabdator, si matur.
10) Alte precizari?:  Nu am

  ACCEPTAT

0

6

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Doresc sa ma alatur agentiei Hitman Agentcy deoarece este o factiune foarte dorita, plus ca ar fi ceva nou pentru mine. Imi place foarte mult cu ce se ocupa, iar colectivul este unul foarte unit.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Sunt o persoana serioasa, capabila sa isi indeplineasca sarcinile. Imi place sa fiu respectuos cu toata lumea si sa muncesc, fie in viata reala sau in cea virtuala. Am multi prieteni de treaba si in prezenta carora ma simt bine, in largul meu. Sunt un baiat de gasca, ma integrez usor intr-o societate si sunt o fire dornica de experiente noi. Aceasta este doar o mica parte din persoana mea, vreau ca cealalta parte s-o descoperiti pe parcurs.
3) Cate ore ai? am o oara
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Aleg aceasta factiune doarece este nulta adrenalina si suspans cum nu este in nici o factiune de pe acest server .
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Eu nu cared ca sunt mai avantajat . Toti suntem la fel.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? Nu nu am fost nici o data sanctionat .
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da sunt constient .
8) Varsta reala si cum te numesti: Am varsta de 14 ani si ma numesc Ciprian
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios , inteligent si rabdator !
10) Alte precizari?: Nu am . Multumesc

0

7

leul245 wrote:

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Doresc sa ma alatur agentiei Hitman Agentcy deoarece este o factiune foarte dorita, plus ca ar fi ceva nou pentru mine. Imi place foarte mult cu ce se ocupa, iar colectivul este unul foarte unit.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) : Sunt o persoana serioasa, capabila sa isi indeplineasca sarcinile. Imi place sa fiu respectuos cu toata lumea si sa muncesc, fie in viata reala sau in cea virtuala. Am multi prieteni de treaba si in prezenta carora ma simt bine, in largul meu. Sunt un baiat de gasca, ma integrez usor intr-o societate si sunt o fire dornica de experiente noi. Aceasta este doar o mica parte din persoana mea, vreau ca cealalta parte s-o descoperiti pe parcurs.
3) Cate ore ai? am o oara
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Aleg aceasta factiune doarece este nulta adrenalina si suspans cum nu este in nici o factiune de pe acest server .
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Eu nu cared ca sunt mai avantajat . Toti suntem la fel.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? Nu nu am fost nici o data sanctionat .
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da sunt constient .
8) Varsta reala si cum te numesti: Am varsta de 14 ani si ma numesc Ciprian
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Silentios , inteligent si rabdator !
10) Alte precizari?: Nu am . Multumesc

Foarte frumoasa aplicatia, Acceptat!

0

8

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Imi place cu ce se ocupa , stiu regulile si comenzile.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :Salut , ma numesc Daniel Parvu , am varsta de 16 ani , si studiez la liceul de ed. fizica , fac fotbal de performanta , sunt din Bucuresti sector 2 .
3) Cate ore ai? am momentan doar 12 ore.
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Imi place cu ce se ocupa
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : Stiu sa trag si sa pandesc
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? -
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da
8) Varsta reala si cum te numesti: am 16 ani si ma numesc Daniel
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Sa stie sa traga , sa stie sa fie bine ascuns , si sa dea dovada de inteligenta
10) Alte precizari?: Sper sa ma accepti

0

9

De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :Pentru ca am sange rece
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :putin bun la joc intelept comvingator grasut si invat repede sunt serios vin la ore aproape fixe nu fixe fara 5 min sau 15 cel mult
3) Cate ore ai?14
4) De ce Hitman si nu alta factiune? :pentru ca imi place sa asasinez alti oameni
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? :nu cred
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?nu nu am fost
8) Varsta reala si cum te numesti:14 ani Dan Bria
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman:sange rece tinta buna.destept in cea ce face
10) Alte precizari?:Nu am

0

10

dan wrote:

De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :Pentru ca am sange rece
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :putin bun la joc intelept comvingator grasut si invat repede sunt serios vin la ore aproape fixe nu fixe fara 5 min sau 15 cel mult
3) Cate ore ai?14
4) De ce Hitman si nu alta factiune? :pentru ca imi place sa asasinez alti oameni
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? :nu cred
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?cred ca nu am fost sanctionat
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?nu nu am fost
8) Varsta reala si cum te numesti:14 ani Dan Bria
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman:sange rece tinta buna.destept in cea ce face
10) Alte precizari?:Nu am

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Hitman Agency - Aplicatii [TOPIC ACTIV]