JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper MrRaph33


Cerere Helper MrRaph33

Posts 1 to 3 of 3

1

1. Nick: MrRaph33
2. Level: 12
3. Nume: Lucian
4. Ore: 14
5. De cat timp jucati sa-mp: de cam 5 ani
6. Experienta sa-mp: Am experienta in samp cat si in functia de helper , deoarece am mai avut-o.
7. Ai citit regulamentul?: Da.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Vreau sa devin helper pentru a ajuta membrii acestei comunitati si comunitatea in sine sa creasca si sa fie cat mai buna si mai puternica, vreau sa ma implic in acest proiect si sa ajut la claditul unui nou server de SA:MP de 200playeri +, sunt dispus sa fac reclama, cunosc destui pe care poate ii fac sa vina, ma descurc foarte bine ca helper am fost pe un alt server timp de 4 luni helper , si 5 luni admin, cunosc bine regulamentul, pot raspunde intrebarilor adresate pe /n corect gramatical si intr-o maniera frumoasa, cu diacritice puse corect si etcetera.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Dupa cum am mai spus , da.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP:  5- 6 ore . Acum depinde si de activitatiile pe care le am.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Ma consider bun pentru aceasta functie , stiu comenzi , regulamentul si sunt gata pentru functie.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Detin si un microfon bun , cat si cont de skype / discord.  (MrRaph33#0897)
12. Alte precizari: Sper sa iau aceasta functie . Multumesc

0

2

**EDIT** Intre timp am facut 16 ore

0

3

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper MrRaph33