JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Paramedic » Aplicatie Paramedic


Aplicatie Paramedic

Posts 1 to 8 of 8

1

Nickname: CRIXUS13
Level: 9
Ore Jucate:6
Poza /stats: https://imgur.com/gallery/0LdhCAa
Program joc: L-V 17-20 uneori mai mult . S-D 10-15
Warns:Nu am
Ai avut vreodată ban? Dacă da specifica și motivul:Nu , nu am avut niciodata ban.
De ce doresti sa faci parte din Paramedic:Vreau sa ajut oamenii.
De ce crezi ca Paramedic este potrivita pentru tine? :Imi place sa ajut oamenii de aceea.
Ce varsta ai? : 15 ani
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:Sunt un adolescent cu capul pe umeri si cu cei 7 ani de acasa. Pe langa acestea mai sunt :harnic,saritor,onest,politicos, bun la inima , imi place sa muncesc , sa ma joc football cu prietenii , sa citesc si sa ma joc SA:MP.Dupa terminarea studiilor doresc sa devin Jandarm. Imi mai place sa  inveselesc oamenii si sa ii ajut . Ofer oamenilor respect doar daca ma respecta.Sunt un baiat de incredere si nu as irosi o sansa ca asta pentru a face ceva foarte rau ca sa stric reputatia cuiva.

0

2

Acceptat pentru test

0

3

Nickname: raduni01
Level: 5
Poza /stats: https://imgur.com/a/84uOZO3
Program joc: In fiecare seara de la 18:00 pna pe la 22:0, uneori si mai mult.
Warns: Nu am.
Ai avut vreodată ban? Dacă da specifica și motivul: Nu am avut ban niciodata.
De ce doresti sa faci parte din Paramedic: Imi place factiunea deoarece am mai fost in paramedic si pe alte servere chiar ca si llider.
De ce crezi ca Paramedic este potrivita pentru tine? : Am experienta in aceasta factiune de pe alte servere.
Ce varsta ai? : 17 ani
Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Ma numesc Argesanu Radu, am 17 ani si locuiesc in Bucuresti. Sunt o fire glumeata, dar serioasa cand este cazul. Fac sport de performanta si in timpul liber imi place sa ma uit la filme sau sa ma joc, ma relaxeaza.

0

4

Raduni01 acceptat pentru teste. Dacă viitoare Creează alt topic te rog.

0

5

Level:
Ore Jucate:1
Poza /stats:https://imgur.com/a/YkHI7rE
Program joc: Nu am unu anume.
Warns:0
Ai avut vreodată ban? Dacă da specifica și motivul:Nu.
De ce doresti sa faci parte din Paramedic:Deaorece are un Lider pe masura din punctul meu de vedere, si vreu sa ajut factiune cu tot ce pot.
De ce crezi ca Paramedic este potrivita pentru tine? :Deoarece am mai fost si stiu cum stau treburile, si cred ca ma voi intelege cu membri acesteia.
Ce varsta ai? : 15
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:Salut, ma numesc Ovidiu si provin din orasul Cluj. De recent am intrat in clasa a 9-a, o scoala destul de bun, cu profesori pe masura si elevi cumsecade. Sunt o persoana destul de primitoare cu toti cei din jurul meu. Exista si anumite limite pe care le am in privinta persoanelor care sunt mistocare si carora le place sa-si bata joc aiurea de cei din jurul lor. Pot spune ca sunt intelegator cu toti si incerc sa-i ajut cum pot. Excelez la o echipa de baschet din judetul meu, care este numita Phoenix Suceava si da, este o echipa judeteana. Practic acest sport de performanta de aproximativ 2 ani si o luna, iar eu cred ca acesta este atuul meu in viata. Doresc sa ajung la un nivel de elita cu acest sport. Deoarece ma inteleg bine cu toata lumea, am fost numit de curand capitanul echipei, deoarece am toate calitatile necesare si spiritul de lupta pentru a indruma echipa spre un drum plin de castiguri. Am frumoasa inaltime de 1,86 metrii, par saten, ochi verzi, ce pot sa spun, sunt un exemplu rar. Genul meu preferat de muzica este rap-ul, deoarece imi place sa simt caldura/tristetea/drama din acea melodia, sau emotia creeatorului in momentul lansarii. Ra-ul este un gen de muzica complex neinteles de majoritatea gandirilor din prezent, fie de pe strada ori din guvern, nu vreau sa intru in domeniul politica. Imi place sa mananc de la fast-food, dar nu mananc extrem de mult, ca altfel ajung obez. Si da, stiu ca mancarea de acolo nu e sanatoasa. Imi place sa fac excursii extravagante cu familia, prin care sa pot invata cate ceva, cum ar fi: o limba noua, cateva obiective turistice desprea acea locatie, miturile si legendele statiunii si multe alte chestii pe care cred ca multi le-ar cauta in momentul plecarii spre o locatie noua. Timpul liber mi-l dedic iesitului in oras cu persoanele apropiate, dar si SA:MP-ul este o prioritate pentru mine. Cand ma joc SA:MP nu simt ca trec 3-4-5 sau chiar 6 ore. Prefer sa joc SA:MP decat sa fac orice altceva, dar daca asta e sitemul, noi il respectam asa cum este. Ador anotimpurile vara si iarna deoarece vara ma distrez, fac ce vreau, ies cand vreau si ma simt bine cu tovarasii, iar iarna stau in casa penttru ca este frig si petrc cat mai mult timp cu familia si cu fratele meu mai mic Darius de 7 ani. Nu-mi place sa ma dau mare cu ce am sau cu ce realizez, prefer sa tin pentru mine "painea castigara" si sa-mi vad de treaba mea. Nu ma bag in seama si raspund doar atunci cand sunt intrebat sau cand mi se pronunta numele. Pe langa Baschet, al doilea hobby sunt masinile, pe care le tratez ca si cand ar fi o parte din mine. Ador sa merg la concursuri de driffting, de turatii si imi place sa explorez puterea fiecarei masini. Unele masini sunt slabe in cai putere, au o turbina slaba, transmisia nu mai functioneaza cum trebuie, dar tot au acel "as de sub capota" pe care eu consider ca il are fiecare masina prin felul ei de a fi. Ma implic des in activitati de caritate si imi place sa vad chipul copiilor saraci atunci cand primesc un dar, chiar daca la exterior par mai crud si mai rece, pe interior sunt inca un copil cu un corp de adult si tare mi-as dorii sa pot schimba asta, cu totii ne dorim sa devenim din nou acei copii plini de viata, fara stres, fara servici si sa putem face tot ce dorim fara sa suportam consecintele drastice ale legii. Sunt un baiat stilat. Mereu aleg un sacou elegant si o tinuta demna de apreciat cu o pereche de pantofi, zic eu destul de scumpi, si o pereche de pantaloni de stofa fini, avand in vedere ca am fost crescut in cartier. Cartierul meu natal este Burdujeni din orasul Suceava, dar nu imi este jena s-o recunosc ca este un cartier, ce-i drept, mizerabil, cu multi betivi si cu majoritatea populatiei cu nasul pe sus, care nu observa ca ar trebui ceva schimbat in acea locatie. Am invatat sa-mi modelez caracterul moral si fizic prin comportament si devotament. Nu imi place sa ma autocaracterizez, prefer sa fiu laudat de alte persoane, atunci cand ele considera ca fac o treaba exceptionala si ca le pot fi de folos. Nu pot spune ca nivelul meu de cultura generala este foarte ridicat, dar ma descurc in orice situatie, indiferent ca stiu sau nu. Nu imi plac bataliile dintre semeni. Nu tolerez cearta si vorbele aruncate urat, cateodata pe nedrept. Prefer sa inghit cateva cuvinte, dar cand nu se poate discuta, exista si acele Screen Shoot-uri care pot fi incarcate destul de usor, zic eu, pe site-ul server-ului. Imi plac sporturile de iarna gen : snowboarding-ul, schiatul, datul cu sania, pot spune ca sunt una din pasiunile mele, doar atunci cand este iarna, evident. Pentru aflarea mai multor informatii referitoare la comportamentul meu, simtul meu al umorului si orice altceva ce tine de personalitatea mea, le veti afla la intrarea in factiunea dumneavoastra. Va urez mult succes in continuare si sa auzim numai de bine de dumneavoastra. Multumesc pentru timpul acordat acestei biografii.

0

6

Acceptat pentru teste

0

7

Nickname: dan.ksi
Level:11
Ore Jucate:39
Poza /stats:https://imgur.com/a/eVNk4C7
Program joc:luni pana vineri de la 4 pana la vro 8 sau depinde de programul zilei
Warns:0/3
Ai avut vreodată ban? Dacă da specifica și motivul:nu nu am avut
De ce doresti sa faci parte din Paramedic:pentru ca vreu sa ajut oameni care sunt pe aproape de moarte
De ce crezi ca Paramedic este potrivita pentru tine? :pentru ca stiu sa ma comport cu oameni ca sa nu ii doara cand pun bandajul sau pun gips pe picior sau mana:)
Ce varsta ai? :14
Descrie-te in minim 20 de cuvinte:nu am cum sa ma descriu

0

8

Alt topic de rog!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Paramedic » Aplicatie Paramedic