JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » MODEL APLICATIE - Los Vagos


MODEL APLICATIE - Los Vagos

Posts 1 to 16 of 16

1

Nickname:
Level:
Warns:
De cat timp joci SA:MP? :
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :
Descrie-te in cateva cuvinte:
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :
Alte precizari? :

0

2

Nickname:Tw1stMadCats
Level:5
Warns:0
De cat timp joci SA:MP? :7ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Sa ajut turf.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :Cu turf.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Slab
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt un baiet frumos si elegant, imi place sa vand masini si sa fumez.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :N-am
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da
Alte precizari? :

0

3

tw1stbandit wrote:

Nickname:Tw1stMadCats
Level:5
Warns:0
De cat timp joci SA:MP? :7ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Sa ajut turf.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :Cu turf.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Slab
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? a
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? a
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? a
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt un baiet frumos si elegant, imi place sa vand masini si sa fumez.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :N-am
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? a
Alte precizari? :

Acceptat

0

4

Nickname:
Level:
Warns:
De cat timp joci SA:MP? :
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :
Descrie-te in cateva cuvinte:
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :
Alte precizari? :

0

5

Nickname:BandytuTSA
Level:5
Warns:0
De cat timp joci SA:MP? :4 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? : Sa ajut
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? : Datorita experientei mele dobandite pana acum , cred ca pot ajuta la cucerirea orasului
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :medium-high
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :da
Descrie-te in cateva cuvinte:Ma numesc Chiru Gabriel , am 17 ani , sunt o persoana calma si glumeata . Imi place sa cooperez si sa imi fac noi prieteni.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu cred ca e nevoie
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da
Alte precizari? : Multumesc pentru timpul acordat.

0

6

Nickname: DanielDM
Level: 8
Warns: -
De cat timp joci SA:MP? : din anul 2012
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? : Imi place de lider , stiu comenzile si regulile
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? : Activitate si la war dau bine de tot.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da inteleg
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da
Descrie-te in cateva cuvinte: Sall , ma numesc Daniel si am 16 ani , sunt elev la liceu si ador samp-ul
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : -
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? : da o sa fiu prezent
Alte precizari? :sper sa ma accepte

0

7

Nickname: AlexGoldean@BLINDAT
Level: 5
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : 6 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? : Sa joc la war.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? : turf.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : excelentttt
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da
Descrie-te in cateva cuvinte: Nu ma descriu, las pe ceilalti sa o faca.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : nu din pacate
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? : da
Alte precizari? : bft

0

8

Nickname:Slabz
Level:5
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :5 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Doresc sa ma alatur mafiei de orice am mai fost in mafii si doar de asta joc samp.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :Pot ajuta la war.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Trag destul de bine.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da, sunt.
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt un baiat nu cum mult mai diferit de restul, am cei 7 ani de acasa sunt pritenos si egal cu restul.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Nu am din cauza pc-ul mai slab de fel.
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da pot fii prezent.
Alte precizari? :

0

9

Acceptat @Slabz, succes!

0

10

Nickname:dan.ksi
Level:9
Warns:0-3
De cat timp joci SA:MP? :de 3 luni seriso da in general de 1anjumatate
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :pentru ca este o mafie respectata si puternica
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :pot ajuta la war
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :mediu deagle mediu m4
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :da inteleg si imi asum asta
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :da
Descrie-te in cateva cuvinte:de incredere
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi?:as vrea sa aratasta in timpul testului
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :da depinde la ce ore
Alte precizari? :

0

11

dan
Acceptat pentru test.

0

12

Nickname:[TNG]Kyssahd
Level:9
Warns:0
De cat timp joci SA:MP? :1 an
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :este factiunea mea preferata
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :cu orice
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :dap
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :da
Descrie-te in cateva cuvinte:salut eu sunt Codrut locuesc in vaslui si am 12 ani
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :nu pot sunt pe tel
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :dap
Alte precizari? :nu

0

13

[TNG]Kyssahd
Acceptat pentru teste.

0

14

Nickname:Petrolu
Level:Am level 5.
Warns:Am 0 warn uri.
De cat timp joci SA:MP? :Joc samp de 2 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Doresc sa intru in Los Aztecas deoarece este o mafie bine organizata, are membrii excelenti, imi place foarte multi si pentru ca liderul isi mentine functia si pentru asta il apreciez si il felicit.
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :Pot ajuta aceasta mafie cu mai multe turfuri.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Medium spre excelent.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Bineinteles.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte:Salut.Ma voi descrie in cateva cuvinte.Numele meu este Andrei, am o frumoasa varsta de 14 ani si sunt din Comuna Contesti. Ma implic in mai multe lucruri, cum ar fi parkour si fotbal.Imi gasesc prieteni foarte usor, comunic foarte mult cu ei si ii ajut cu tot ce pot.In primul rand invat la o scoala foarte primitoare pe nume Scoala Gimnaziala Contesti. In aceasta scoala am foarte multi colegi, profesori pe care ii iubesc si mai ales iubesc invatatul.Mama mereu imi spunea ca daca nu invat acum, voi regreta peste multi ani.Mai am de spus ca imi ajut parintii / prietenii la greu, orice ar fi. Parintii mei ma rasplatesc cu bucuria, dragostea si alinarea lor oricat de mic ar fi lucrul pe care ii ajut. Mai vreau sa spun ca sunt o fire sociabila, mint mai rar, dar in unele cazuri spun mereu si mereu adevarul. Visul meu de o viata a fost sa devin admin pe acest server de samp si mi-am dat seama ca viata de admin este una foarte grea si trebuie sa evoluez de la un punct.Vreau sa evoluez din aceasta factiune , sa stau foarte mult timp in ea si sa devin helper poate dupa si admin etc.Prin aceste cuvinte m-am descris eu .Daca sunt acceptat Replay e bine, daca nu, tot bine. Nu vreau sa fiu mereu acceptat si vreau sa fiu uneori respins pentru ca din greseli invatam.O seara/zi buna!
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :https://www.youtube.com/watch?v=pnYULM666jg&t=21s
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da, o sa fiu prezent.
Alte precizari? :Multumesc pentru timpul acordat si sper sa-mi acordati o sansa.

0

15

Los Vagos*

0

16

Petrolu
Acceptat pt test

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » MODEL APLICATIE - Los Vagos