JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper - zeLca.


Cerere helper - zeLca.

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick: zeLca.
2. Level: 6.
3. Nume: Andrei.
4. Ore: 40 ore.
5. De cat timp jucati sa-mp: Joc SA:MP de 5-6 ani.
6. Experienta sa-mp: 4-5 ani.
7. Ai citit regulamentul?: Da.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Doresc sa devin helper deoarece imi place sa ajut playeri noi. Ajutand playeri ajuti comunitatea. Ajutand comunitatea automat jocul devine mai frumos. Daca playeri vad cum sta treaba pe server si i se explica comenzile serverului acesta va fi incantat si ramane pe server. Vreau sa devin helper deoarece este o functie importanta si vreau sa ajut serverul sa creasca in playeri si sa fie armonie pe server.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Da, dar nu pe acest server.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 2-3 ore(minim).
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Ma numesc Andrei, am 14 ani si locuiesc in orasul Suceava. Sunt foarte prietenos, ma adaptez repede cu orice situatie si stiu sa ies din incurcaturi. Imi place sa ajut oamenii, nu sunt egoist. Hobby-urile mele sunt Fotbalul si Gaming-ul. Aceste 2 ''pasiuni'' le am de la varsta de 5-6 ani. Fotbalul il invat de 7-8 ani si jocurile PC la fel. Imi place sa petrec timpul liber cu prietenii. Sunt calm si glumet cand este cazul.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Desigur.
12. Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat citirii acestei aplicatii!

0

2

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper - zeLca.