JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper Sempron 51 de ore jucate.


Cerere helper Sempron 51 de ore jucate.

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick:Sempron
2. Level:14
3. Nume:Rares
4. Ore:51.
5. De cat timp jucati sa-mp:De foarte mult timp, nu mai stiu exact dar stiu ca in 2015 cam asa.
6. Experienta sa-mp:Mare.
7. Ai citit regulamentul?:Desigur.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri):Eu doresc sa fiu helper deoarece vreau sa cresc in experienta si sa ma civilizez.Vreau sa ajut playerii cat de mult pot eu,si daca sunt ei mai incepatori si nu stiu nimic,eu o sa-i ajut cat pot eu de mult,vreau sa devin helper ca imi place ceea ce face un helper
si sa devin un admin.Helperii sunt foarte intelegatori cu toate lumea si stiu sa se distreze,asa cum sunt eu.Este ceva nou pentru mine si vreau sa incerc ceva nou,cam atata.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?:Nu,nu am mai fost admin/helper.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: cam vreo 5/7 ore cam asa cateodata chiar 10 ore pe zi,imi place foarte mult serverul.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Salut,eu sunt Rares si am 17 ani,sunt din Bistrita judetul Bistrita-Nasaud,imi place sa ma joc pe SA-MP foarte mult timp,am simtul umorului,cateodata devin mai enervant si sunt foarte timid.Imi place sa ies pe afara cu prietenii la un suc ceva si in timpul liber practic fotbal,imi place sa ma joc cu catelul meu foarte mult,uneori mai joc si basket.Imi place sa ma mai joc si Minecraft,CS-GO.Jocurile mele preferate sunt SA-MP si Minecraft.Cam asta sunt eu.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]:Da.
12. Alte precizari:Nu mai am.

0

2

Imi pare rau da mi-sa stricat microfonul...Nu stiu ce are.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper Sempron 51 de ore jucate.