1Nick: In samp ma numesc qluci1 pe samp!
2.Level: Am level 13. Inainte sa mi se fi luat bunurile acum am 5 dar voi creste rapid!
3.Nume: Ma numesc Baciu Lucian!!
4.Ore: Am 15 ore jucate!Inainte sa mi se fi luat bunurile acum am 5 ore!!
5.De cat timp jucati sa-mp: Eu joc samp de aproximativ 3 ani.
6.Experienta sa-mp: Eu zic ca am experienta in samp am avut multe peripetii din care am invatat multe.
7.Ai citit regulamentul?: Am citit regulamentul consider ca este foarte inportant
8.De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Imi doresc sa devin un helper pentru aceasta factiune,fiindca sunt un om care iubeste sa ajute oamenii sunt genul care sa-i placa ceva in cat sa lupt pentru el si cred ca aceasta factiune mi se potriveste deminune sunt foarte prietenos si gata de orce sunt captivat de aceaste comunitate de asta as vrea sa ma inplic cat mai mult in acest server vreau sa fac si eu o mica amprenta pe acest server sa stie lumea ca am fost un om bun care a ajutat mereu indiferent de situatii sa pot fi si eu mai bucuros ca ajut niste oameni si oamenii sa se pot baza pe mine imi place sa vad oamenii fericiti sa nu fie tristi niciodata!!!
9.Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu dar imi plac provocarile si cred ca o sa ma descurc!
10.Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP:  As da 5 sau 6 ore din ziua mea,fiindca sunt elev si trebuie sa mai invat!
11.Descriete in minim (10-15 rand-uri): Sunt un om ajuator,onest,respectos si prietenos.Imi plac provocarile.As da orce pentru a reusi ceva.Imi place sa cant sa dansez si muzica face parte din corpul meu.Nu sunt cel mai bun la invatat dar e ok.Imi place sa ma joc cu prietenii in samp consider ca este mult mai distractiv sa te joci cu prietenii iti dau un vaib mai bun.Imi place sa fiu optimist chiar si in momentele grele.Am facut 5 ani de pictura,4 de sport,si 7 de dans.Ma atasez rapid de un joc.Sunt persoana care o mai dau pe caterinca si imi place sa glumesc.Locuiesc in Moldova si pot spune ca am niste prieteni foarte marfa aici.Sunt mai vorbaret in sensul ca daca ma apuc de vorbit nu o mai termin nici pana maine!Sunt pasionat de calculatore chiar si le repar fac si editing.Sunt gata pentru orce intamplare nu mie frica de ce se va intampla in viitor sunt gata sa infrunt orce indiferent de orce situatie intamplata la acel moment.
12.Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Da detin!
13.12. Alte precizari: Cum am zis sunt un om optimist si o sa sper si de data asta ca voi fi un helper!!