JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Cerere factiune - Ionut


Cerere factiune - Ionut

Posts 1 to 8 of 8

1

Nickname: Ionut
Level: 9
Warns: Nu am.
De cat timp joci SA:MP? : 4 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece vreau sa ajut la wars ... sa facem lv / ls roz.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cum am mai zis sa ajut aceasta mafie.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Sincer , amuzant , glumesc in limita bunului simt , sunt serios.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : https://www.youtube.com/watch?v=3WKFtxDdYpc&t=1s
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Bafta la functie si la wars.

0

2

nickname: Marianthefirst    Level:11 Warns:nu am Playing hours:9
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece vreau sa ajut la wars ... sa facem lv / ls roz.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cum am mai zis sa ajut aceasta mafie.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Sincer , amuzant , glumesc in limita bunului simt , sunt serios.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : https://www.youtube.com/watch?v=3WKFtxDdYpc&t=1s
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Bafta la functie si la wars.

0

3

Marianthefirst
De ce imi copiezi aplicatia ma in mm!

0

4

Nickname:Marianthefirst Level:11 Playnig hours:29 De ce vrei sa te alaturi mafie Ballas ? vreau sa ma alatur acestei mafii pentru a o ajuta la wars+fdrugs+fmats ! Cu ce crezi ca poti ajuta factiunea Ballas ? Am spus tot sus ! Cat de bine tragi cu Deagle/M4 ? Excelent-Mediu ! Intelegi ca daca vei iesi/ai lua crash in timpul testului TW vei primi Ban/remove din factiunea Ballas ? Normal, oricine stie asta. Sigur ai samp-ul anti cheats instalat ? Da! Esti suficient de constient ca daca vei lipsi la un war vei primi Faction Warn ? Desigur. Esti suficient de constient ca daca nu vei acumula rank 2 in aceasta mafie/sau orice alta factiune vei primi 60 Faction Punish ? Logic. Descriete in cateva cuvinte: Inteligen,De treba si am bunul simt ! Ne poti arata un video in care putem vedea cum tragi ? Din pacate nu dar trag destul de bine asa ca veti vedea in joc ! Esti sigur ca poti fi activ in fiecare Luni, Miercuri,Vineri,Duminica ? Da ! Alte precizari ? Ronyz ce mai tare Lider de pana acum in Ballas !

0

5

@Ionut acceptat

0

6

Nickname:Marianthefirst
Level:11
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :Deoarece îmi place meseria de mafiot.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Eu pot ajuta Ballas ci 72/72 turfs :).
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Deagle-Exelent M4-Mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :) Desigur
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Desigur
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Desigur
Descrie-te in cateva cuvinte:Frumos,destept,colegial.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Din pacate nu pot.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Desigur
Alte precizari? :666/666

0

7

@MarianTheFirst Respins! Ai copiat aplicatia

0

8

Nickname:Marianthefirst
Level:11
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :aprozimativ 2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :pentru ca vreau sa ajut aceasta mafie cu turfs drugs mats
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :fiind un membru silitor si activ +bun la dm si sa stiu regulile (le stiu am mai fost Ballas)
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :La M4 is Excelent si la Deagle is Mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Desigur
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Logic
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Normal
Descrie-te in cateva cuvinte:Inteliget,cu bunul sitm si de treaba
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Din pacate nu pot dar veti vedea in Joc
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? :Nimic

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Cerere factiune - Ionut