JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Grove Street » Cerere Grovee street


Cerere Grovee street

Posts 1 to 4 of 4

1

Nick Sa:Mp :bTk.TudorElu
Varsta Reala :12
Level :9
Ore :9
De ce doresti sa ajungi la aceasta Factiune ? :Sa vad cum e intro mafie
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa ajut la war
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Da
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Cel ce sta cel mai mult pe calculator si mancaciosu
Alte precizari folositoare liderului : Informatii la war

0

2

Acceptat pentru teste.

0

3

Nickname:Marianthefirst Level: 11 Playing hours: 30 Cum crezi ca poti ajuta mafia Grove Streed ?Cred ca pot ajuta aceasta mafie pentru a o ajuta la wars+fdrugs+fmats ! Cu ce crezi ca poti ajuta factiunea Ballas ? Am spus tot sus ! Cat de bine tragi cu Deagle/M4 ? Excelent-Mediu ! Intelegi ca daca vei iesi/ai lua crash in timpul testului TW vei primi Ban/remove din factiunea Ballas ? Normal, oricine stie asta. Sigur ai samp-ul anti cheats instalat ? Da! Esti suficient de constient ca daca vei lipsi la un war vei primi Faction Warn ? Desigur. Esti suficient de constient ca daca nu vei acumula rank 2 in aceasta mafie/sau orice alta factiune vei primi 60 Faction Punish ? Logic. Descriete in cateva cuvinte: Inteligen,De treba si am bunul simt ! Ne poti arata un video in care putem vedea cum tragi ? Din pacate nu dar trag destul de bine asa ca veti vedea in joc ! Esti sigur ca poti fi activ in fiecare Luni, Miercuri,Vineri,Duminica ? Da ! Alte precizari ? Sper sa fie cat mai verde :))

0

4

Marianthefirst, respins, te rog sa faci un topic nou. Nu sa dai reply aici.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Grove Street » Cerere Grovee street