JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » National Guard » Aplicatie PerryBTN


Aplicatie PerryBTN

Posts 1 to 3 of 3

1

Nume server: PerryBTN
Nume real: Paul
Ore jucate: 53 minute
Varsta reala: 15 ani
Varsta joc: 21 ani [ ;-) ]
Numar de ore jucate intr-o zi: in jur de 1-3 ore!
Descrierea mea: Ma numesc Paul si sunt din Judetul Galati. Sunt o fire mai timida si sensibila, dar cand imi propun ceva, realizez mereu acel lucru deoarece nu ma las batut prea greu.Pot spune ca am cei 15 ani de acasa si bunul simt!
De ce imi doresc sa fiu membru ai acestei factiuni? Pai e simplu. Am mai fost pe un server in F.B.I si mi-a placut foarte mult pana cand a trebuit sa iau o pauza si sa ma pun pe invatat pentru "TEZE" si dupa teze am fost dat afara pe motiv: Raport incomplet. De atunci am vrut sa mai fac parte dintr-o astfel de factiune, asa ca m-am intors! :cool:   :writing:

0

2

Nume server: RaulRC
Nume real: Raul
Ore jucate: 30 ore
Varsta reala: 15 ani
Varsta joc: 23 ani
Numar de ore jucate intr-o zi: in jur de 4 5
Descrierea mea: Ma numesc Raul si sunt din Resita. Sunt o fire mai timida si sensibila, dar cand imi propun ceva, realizez mereu acel lucru deoarece nu ma las batut prea greu.Pot spune ca am cei 15 ani de acasa si bunul simt!
De ce imi doresc sa fiu membru ai acestei factiuni? Pai e simplu.

0

3

NOUL MODEL IL GASESTI IN SECTIUNEA [MODEL]APLICATII APLICA CU MODELUL ALA!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » National Guard » Aplicatie PerryBTN