JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper-Andeutzu345


Cerere Helper-Andeutzu345

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick:Andeutzu345
2. Level:15
3. Nume:Andrei
4. Ore:22
5. De cat timp jucati sa-mp:1-2 ani
6. Experienta sa-mp:foarte mare.
7. Ai citit regulamentul?:Desigur
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Deoarece,dupa parerea mea sunt un helper foarte bun cu mult potential!sper sa fiu ales deoarece sunt activ pe server si voi munci mult pentru a tine serverul in picioare!
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu,din pacate
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 5-6 ore
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Mă numesc Andrei şi locuiesc in comuna baleni. Mă consider un om cu capul pe umeri şi cu coloană vertebrală. Sunt o fire calmă şi destul de înţelegătoare, de asemenea mai pot spune despre mine că am un simţ al umorului foarte dezvoltat. Timpul meu liber îl petrec în mare parte pe calculator sau în oraş cu prieteni.urasc oamenii falsi de asemenea deoarece ei sunt falsi numai daca voi ceva.Atunci cand le ceri ceva spun ca esti cersetor si nu mai vorbesc cu tine mult timp.Am intalnit multi oameni de acest fel dar,eu nu sunt ca unii oameni care vor doar sa profite [Respecta Si Vei Fi Respectat!!]
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: da dar nu detin skype
12. Alte precizari: https://imgur.com/a/ARaDZHc poze stats Si bafta cu server!sper sa ajungeti departe chiar daca nu voi fi acceptat! #Respect +#BackToWork

0

2

Acceptat pentru teste !

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper-Andeutzu345