JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper - ValentinAdv


Cerere helper - ValentinAdv

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick: ValentinAdv
2. Level: 10
3. Nume: Valentin
4. Ore: 12
5. De cat timp jucati sa-mp: Joc samp de 4 ani.
6. Experienta sa-mp: Suficienta pentru a ma descurca.
7. Ai citit regulamentul?: Da, l-am citit.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri): Doresc sa devin un Helper al acestei comunitati deoarece imi plac sistemele si vreau sa ajut cat mai mult playeri care se apuca pe acest server, vreau sa ma implic in acest proiect de a creste comunitatea si de a ajuta playeri cu cat pot eu. Vreau sa readuc comunitatea aceasta de sampisti ca mai inainte, sa ajut playeri noi care poate se apuca de sa:mp chiar pe acest server si doresc in ai ajuta sa invete lucrurile pe care alti m-au invatat la randul meu. Functia de Helper le este atribuita doar playerilor care au experienta necesara si un comportament cumsecade, iar eu cred ca indeplinesc aceste conditii.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Nu am mai avut Admin / Helper.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: 4-5 ore.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri): Ma numesc Valentin, am minunata varsta de 15 ani si sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa care ofera respectul meritat de orice persoana. Imi place munca in echipa si sa ajut alti jucatori noi in a face ceva care contribuie la server si sa imi impartasesc cunostiintele asimilate cu cei din jurul meu. Sunt dispus la pareri si la sugesti, dar nu imi place sa fiu luat peste picior de catre alti sau sa fiu mintit pe la spate. Nu imi plac persoanele care se cred superioare celorlalti  si  cred ca este importanta prima impresie pe care ti-o faci atunci cand te intalnesti cu persoane pe care nu le-ai mai intalnit. Imi plac jocurile pe calculator, mai ales cand ma joc alaturi de prieteni mei, si sa joc anumite sporturi precum fotbalul si multe altele. Sunt o fire clama si rabdatoare care este rezistenta la situatiile de stres.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]:  Da.
12. Alte precizari: Multumesc pentru timpul acordat!

0

2

Respins !
Motiv: Nu ai minim 20-Ore jucate.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere helper - ValentinAdv