JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper Yukki.


Cerere Helper Yukki.

Posts 1 to 2 of 2

1

1. Nick:Yukki
2. Level:10-11.
3. Nume:Mihai Laurentiu.
4. Ore: Am 7 ore in momentul actual.
5. De cat timp jucati sa-mp:Joc SA-MP de 2 ani, am o experienta destul de frumoasa.
6. Experienta sa-mp:
7. Ai citit regulamentul?:Desigur, l-am citit, si stiu regulamentul.
8. De ce doresti sa devii Helper ? (Minim 7 Rand-uri):Deoarece as dori sa ajut aceasta comunitate, mai ales playerii care sunt noi si nu stiu unele lucruri legate de server, eu am mai avut helper in trecut dar pe un server mai populat decat J4G, desigur asta nu ma impiedica, dar totusi sunt un helper destul de bun, eu imi pot face raportul si in 1 zi daca se poate.
9. Ai mai avut (ADMIN / HELPER) ?: Am mai avut Helper.
10. Cate ore pe zi esti dispus sa joci SAMP: Depinde, pot sta destul de mult.
11. Descriete in minim (10-15 rand-uri):Ma numesc Mihai Laurentiu, am varsta de 16 ani, sunt din Bucuresti, iar eu iubesc SA-MP-ul , si serverul JustForGame, in general, imi place si fotbalul, il petrec in timpul liber, desigur imi place functia de atacant, mai si practic MMA, categoria TAKEDOWN, desigur.
12. Detin un microfon+cont skype [da/nu]: Nu am microfon, dar am cont de discord, si sunt in serverul de discord, si pot asculta sedintele daca sunt pe voice channel.
12. Alte precizari:Pai cam atat, daca este vreo problema sunt sigur ca ii voi spune lui KripToN in privat desigur, si sper sa fiu acceptat! J4G Belea!

0

2

Respins !
Motiv: Nu ai minim 20-Ore jucate.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Helper[Aplicatii OFF] » Cerere Helper Yukki.