Modele live 1 persoana:
Model 1.

1. Buna seara/ziua, J4G. Langa mine il am pe X, caruia ii voi lua un interviu. Salut, X.
2. Pentru inceput, iti voi adresa cateva intrebari personale. Cati ani ai si din ce oras esti?
3. Cum te-ai descrie in doar 3 cuvinte?
4. Esti microbist? Ai o echipa preferata? Daca da, care este aceasta?
5. Ce anotimp preferi si de ce?
6. Care e ultimul serial pe care l-ai urmarit sau il urmaresti in continuare?
7. Cum te vezi peste 10 ani?
8. Ce alte jocuri mai joci? Care e jocul tau favorit si de ce?
9. Mai stii care e ultimul film vazut? Daca da, care este acesta?

10. Acum vom trece la cateva intrebari legate de SA-MP. Cate vehicule detii si pe care-l folosesti cel mai des?
11. Care a fost cea mai mare realizare a ta de pe acest server?
12. Din ce factiune faci parte? Ne poti spune ce rank detii in aceasta?
* Intrebarea cu numarul 12 nu se mai pune daca invitatul nu are factiune.
13. Cum se numeste radioul tau preferat ce se afla si in lista [/carradio]?
14. Care crezi ca este cea mai importanta factiune de pe server, dar cea mai dorita?

Pentru a adresa o intrebare, folositi comanda /sms [nr de telefon]. Daca doriti sa va fie acceptata intrebarea, scrieti corect!

-*Puteti accepta minim 4 si maxim 7 intrebari. Cei care depasesc 7 intrebari din public vor fi sanctionati.

Doresti sa mai adaugi ceva inainte de sfarsitul acestui interviu?

Te ascultam.
15. Acesta a fost interviul nostru cu X. Eu sunt X si va urez o zi / seara placuta!

Model 2.
Buna seara/ziua, J4G. Langa mine il am pe X, caruia ii voi lua un interviu. Salut, X.
Pentru inceput, iti voi adresa cateva intrebari personale. Cati ani ai si din ce oras esti?
2. Cum te-ai descrie in cateva cuvinte?
3. Ce anotimp preferi si de ce?
4. Daca ai putea sa-ti alegi o superputere pe care sa o ai pentru tot restul vietii, ce ti-ai alege?
5. Ai o porecla? Daca da, ne-o poti spune?
6. Cum crezi ca vei muri, din ce motiv?
7. Esti microbist? Ai o echipa preferata? Daca da, care este aceasta?
8. Ce site-uri sau aplicatii preferi pentru a comunica cu prietenii?
9. Ce alte jocuri mai joci? Care e jocul tau favorit si de ce?
10. Cand ai aflat de SA-MP si cum?

Acum vom trece la cateva intrebari legate de SA-MP. Cate vehicule detii si pe care-l folosesti cel mai des?
11. Care au fost factiunile tale anterioare si in care ti-a placut cel mai mult?
12. Care crezi ca este cea mai importanta factiune de pe server, dar cea mai dorita?
13. Care crezi ca e media de varsta a jucatorilor de SA-MP?
14. Care a fost cea mai mare realizare a ta de pe acest server?

Pentru a adresa o intrebare, folositi comanda /sms [nr de telefon]. Daca doriti sa va fie acceptata intrebarea, scrieti corect!

-*Puteti accepta minim 4 si maxim 7 intrebari. Cei care depasesc 7 intrebari din public vor fi sanctionati.

Doresti sa mai adaugi ceva inainte de sfarsitul acestui interviu?

Te ascultam.
23. Acesta a fost interviul nostru cu X. Eu sunt X si va urez o zi / seara placuta!

Model 3.
Buna seara/ziua, J4G. Langa mine il am pe X, caruia ii voi lua un interviu. Salut, X.
Pentru inceput, iti voi adresa cateva intrebari personale. Cati ani ai si din ce oras esti?
2. Ce varsta ti-ai da daca nu ai sti cati ani ai?
3. Cum te-ai descrie in 3 cuvinte?
4. Ce alte jocuri mai joci? Care e jocul tau favorit si de ce?
5. Cand vei avea un copil, ce ti-ar placea sa mosteneasca de la tine?
6. Daca te-ai putea intoarce in timp, pe vremea cand erai copil, ce sfat ti-ai da?
7. Esti microbist? Ai o echipa preferata? Daca da, care este aceasta?
8. Ce anotimp preferi si de ce?
9. Care e ultimul serial pe care l-ai urmarit sau il urmaresti in continuare?
10. Detii un telefon mobil? Daca da, ce model este?

Acum vom trece la cateva intrebari legate de SA-MP. Cate vehicule detii si pe care-l folosesti cel mai des?

11. De unde e inspirat nickname-ul tau?
* Intrebarea cu numarul 11 nu se mai pune daca invitatul are un nume de exemplu: Andrei, Ionut, etc.
12. Care au fost factiunile tale anterioare si in care ti-a placut cel mai mult?
13. Pe ce data, aproximativ, ai aflat de J4G?
14. Cum se numeste radioul tau preferat ce se afla si in lista [/carradio]?
15. Cand ai aflat de SA-MP si cum?

Pentru a adresa o intrebare, folositi comanda /sms [nr de telefon]. Daca doriti sa va fie acceptata intrebarea, scrieti corect!

-*Puteti accepta minim 4 si maxim 7 intrebari. Cei care depasesc 7 intrebari din public vor fi sanctionati.

Doresti sa mai adaugi ceva inainte de sfarsitul acestui interviu?

Te ascultam.
23. Acesta a fost interviul nostru cu X. Eu sunt X si va urez o zi / seara placuta!

Model live cu 2 sau 3 persoane:

Model 1.
Buna seara/ziua, RECLAMA SE PEDEPSESTE CU BAN!. Langa mine ii am pe X si Y, carora le voi lua un interviu. Salut, baieti!
Pentru inceput, va voi adresa cateva intrebari personale. Cati ani aveti si din ce oras sunteti?
2. Cum v-ati descrie in cateva cuvinte?
3. Ce anotimp preferati si de ce?
4. Daca ati putea sa va alegeti o superputere pe care sa o aveti pentru tot restul vietii, ce v-ati alege?
5. Aveti o porecla? Daca da, ne-o puteti spune?
6. Cum credeti ca veti muri, din ce motiv?
7. Sunteti microbisti? Aveti o echipa preferata? Daca da, care este aceasta?
8. Ce site-uri sau aplicatii preferati pentru a comunica cu prietenii?
9. Ce alte jocuri mai jucati? Care e jocul vostru favorit si de ce?
10. Cand ati aflat de SA-MP si cum?

Acum vom trece la cateva intrebari legate de SA-MP. Cate vehicule detineti si pe care-l folositi cel mai des?
11. Care au fost factiunile voastre anterioare si in care v-a placut cel mai mult?
12. Care credeti ca este cea mai importanta factiune de pe server, dar cea mai dorita?
13. Care credeti ca e media de varsta a jucatorilor de SA-MP?
14. Care a fost cea mai mare realizare a voastra de pe acest server?

Pentru a adresa o intrebare, folositi comanda /sms [nr vostru de telefon]. Daca doriti sa va fie acceptata intrebarea, scrieti corect!

-*Puteti accepta minim 4 si maxim 7 intrebari. Cei care depasesc 7 intrebari din public vor fi sanctionati.

Doriti sa mai adaugati ceva inainte de sfarsitul acestui interviu?

Va ascultam.
23. Acesta a fost interviul nostru cu X, Y si Z. Eu sunt X si va urez o zi / seara placuta!