JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Aplicatii pentru Ballas


Aplicatii pentru Ballas

Posts 31 to 48 of 48

31

leul245
ACCEPTAT PENTRU TESTE

0

32

Nickname: huit
Level: 8
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4-5 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece are o conducere buna, este o mafie cu membri de elita si vreau sa ajut la inmultirea membrilor.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu cucerirea turf-urilor.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Mediu.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Vlad, am varsta de 14 ani, sunt o fire amuzanta, cu care poti glumi dar si serioasa cand este nevoie. Sunt o fire spontana, careia ii place sa ajute lumea cu ce poate si cand poate. Sunt o persoana careia ii place sa-si faca prieteni noi si sa socializeze. Nu-mi place sa fiu mintit sau sa fiu barfit pe la spate. Sunt o persoana cum se cade, careia ii place sa iasa din zona de confort dar cu anumite limite. Sunt o persoana careia ii place foarte mult sa incerce lucruri noi, respectoasa. Incerc sa sar in ajutorul tuturor indiferent daca ma respecta sau nu, daca ma ajuta sau m-a ajutat vreodata sau nu, din putinul meu ofer tuturor.Imi plac jocurile online, in special SA:MP si CS:GO. Ma pot descrie ca un baiat de treaba, cu simtul umorului, care evita pe cat de mult discutiile.In viata reala joc fotball, tennis de masa si biliard.Nu prea am timp de aceste distractii deoarece eu mai si lucrez. Cam atat despre mine, restul descoperiti voi pe viitor.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Nu.

0

33

DuTZU@ONFiRE wrote:

Nickname: huit
Level: 8
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4-5 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece are o conducere buna, este o mafie cu membri de elita si vreau sa ajut la inmultirea membrilor.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu cucerirea turf-urilor.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Mediu.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Vlad, am varsta de 14 ani, sunt o fire amuzanta, cu care poti glumi dar si serioasa cand este nevoie. Sunt o fire spontana, careia ii place sa ajute lumea cu ce poate si cand poate. Sunt o persoana careia ii place sa-si faca prieteni noi si sa socializeze. Nu-mi place sa fiu mintit sau sa fiu barfit pe la spate. Sunt o persoana cum se cade, careia ii place sa iasa din zona de confort dar cu anumite limite. Sunt o persoana careia ii place foarte mult sa incerce lucruri noi, respectoasa. Incerc sa sar in ajutorul tuturor indiferent daca ma respecta sau nu, daca ma ajuta sau m-a ajutat vreodata sau nu, din putinul meu ofer tuturor.Imi plac jocurile online, in special SA:MP si CS:GO. Ma pot descrie ca un baiat de treaba, cu simtul umorului, care evita pe cat de mult discutiile.In viata reala joc fotball, tennis de masa si biliard.Nu prea am timp de aceste distractii deoarece eu mai si lucrez. Cam atat despre mine, restul descoperiti voi pe viitor.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Nu.

0

34

leul245 , Acceptat pentru teste!

0

35

Nickname Marianthefirst
Level: 12
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : aprozimativ 2 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca am mai fost oadta ballas si stiu cu ce se manaca dar si ca sunt un mafiot/sampist adevarat :)
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun si activ la waruri dar si sa ajut la drugs si mats 
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : M4-Mediu Deagle-Mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc Ionut Marian am 13 aprope 14 ani sunt din Negresti si sunt de treaba.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Din pacate nu .
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat din toata inimiora mea :.

0

36

DuTZU@ONFiRE wrote:

Nickname: DuTZU@ONFiRE
Level: 8
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4-5 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece are o conducere buna, este o mafie cu membri de elita si vreau sa ajut la inmultirea membrilor.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu cucerirea turf-urilor.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Mediu.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Vlad, am varsta de 14 ani, sunt o fire amuzanta, cu care poti glumi dar si serioasa cand este nevoie. Sunt o fire spontana, careia ii place sa ajute lumea cu ce poate si cand poate. Sunt o persoana careia ii place sa-si faca prieteni noi si sa socializeze. Nu-mi place sa fiu mintit sau sa fiu barfit pe la spate. Sunt o persoana cum se cade, careia ii place sa iasa din zona de confort dar cu anumite limite. Sunt o persoana careia ii place foarte mult sa incerce lucruri noi, respectoasa. Incerc sa sar in ajutorul tuturor indiferent daca ma respecta sau nu, daca ma ajuta sau m-a ajutat vreodata sau nu, din putinul meu ofer tuturor.Imi plac jocurile online, in special SA:MP si CS:GO. Ma pot descrie ca un baiat de treaba, cu simtul umorului, care evita pe cat de mult discutiile.In viata reala joc fotball, tennis de masa si biliard.Nu prea am timp de aceste distractii deoarece eu mai si lucrez. Cam atat despre mine, restul descoperiti voi pe viitor.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Nu.

0

37

Nickname: .Gabi
Level: 5
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : Din 2013.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece cred ca am experienta necesara pentru aceasta mafie, sunt destul de rabdator si vreau sa ajut aceasta mafie sa faca cat mai multe turfuri.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu turfurile si loialitatea.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Mediu.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un baiat de treaba care are simtul umorului.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :
Alte precizari? :

0

38

Nickname: leul245
Level: am level 5
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : De aproximativ 3 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Vreau sa ma alatur acestei mafii deoarece imi place cu ce se ocupa, imi plac skin-urile si unde este pozitionata.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Voi ajuta aceasta factiune prin activitate, tinta si respect.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Ciprian , am varsta de 14 ani si sunt din Municipiul Iasi, imi place sa ma joc pe calculator, mai ales sa joc in mafii. Practic fotbal de performanta, consider ca am un caracter bine dezvoltat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? :Va multumesc!

0

39

Nickname: DanielDM
Level: 5
Warns: nu am
De cat timp joci SA:MP? : joc din 2012 pana in prezent.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Imi place cu ce se ocupa , plus ca stiu regulile si comenzile , plus ca liderul este un baiat de nota 10+.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Pot ajuta la warn si activitate. (ca stiu sa trag excelent) si la alte precizi.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent , nu numai cu deagle / m4
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da , da stiu asta.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da .
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da sunt constient de asta.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da sunt constient si de asta.
Descrie-te in cateva cuvinte:Salut , ma numesc Daniel , am frumoasa varsta de 16 ani si sunt studiez la Liceul Tehnologic ce Informatica , imi place sa fiu politicos si respectus ; Imi place sa joc fotbal , dar fac handball de performanta .
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : -
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : da , voi fi prezent
Alte precizari? : Sper sa ma luati la teste ; PwP liderul.

0

40

DanielDM , Acceptat pentru test

0

41

leul245
acceptat pt teste

0

42

DuTZU@ONFiRE
leul245
ACCEPTATI PENTRU TESTE!

0

43

.Gabi_11
acceptat pentru teste!

0

44

Nickname: DanielDM
Level: 3
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : pe aproximativ 5 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Imi place liderul + ca stiu regulile si comenzile
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu activitatea , turfs , materiale.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da inteleg
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da
Descrie-te in cateva cuvinte: Salut , ma numesc Daniel am 16 ani si studiez la liceu
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : -
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? :sper sa ma accepti

0

45

DanielDM wrote:

Nickname: DanielDM
Level: 3
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : pe aproximativ 5 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Imi place liderul + ca stiu regulile si comenzile
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu activitatea , turfs , materiale.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da inteleg
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da
Descrie-te in cateva cuvinte: Salut , ma numesc Daniel am 16 ani si studiez la liceu
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : -
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? :sper sa ma accepti

ACCEPTAT

0

46

Nickname:
Level:
Warns:
De cat timp joci SA:MP? : Joc samp de cam 2 ani .
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece este o mafie mare si vreau sa ajut la cucerirea turfuri-lor
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Pot ajuta Ballas cu cucerirea turfuri-lor
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da .
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Nu , dar o sa il instalez.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da sunt constient
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da sunt constient
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Ciprian, am 14 ani si sunt din Iasi. Sunt o fire calma, iubesc munca in echipa cat si respectul.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am scz.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da .
Alte precizari? : NU am ,Multumesc.

0

47

Nickname: Leul245
Level: am level 6
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? : Joc samp de cam 2 ani .
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece este o mafie mare si vreau sa ajut la cucerirea turfuri-lor
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Pot ajuta Ballas cu cucerirea turfuri-lor
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da .
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Nu , dar o sa il instalez.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da sunt constient
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da sunt constient
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Ciprian, am 14 ani si sunt din Iasi. Sunt o fire calma, iubesc munca in echipa cat si respectul.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am scz.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da .
Alte precizari? : NU am ,Multumesc.

0

48

leul245 wrote:

Nickname: Leul245
Level: am level 6
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? : Joc samp de cam 2 ani .
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece este o mafie mare si vreau sa ajut la cucerirea turfuri-lor
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Pot ajuta Ballas cu cucerirea turfuri-lor
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da .
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Nu , dar o sa il instalez.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da sunt constient
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da sunt constient
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Ciprian, am 14 ani si sunt din Iasi. Sunt o fire calma, iubesc munca in echipa cat si respectul.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am scz.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da .
Alte precizari? : NU am ,Multumesc.

Acceptat

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Aplicatii pentru Ballas