JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Aplicatii pentru Ballas


Aplicatii pentru Ballas

Posts 1 to 30 of 48

1

Nickname:
Level:
Warns:
De cat timp joci SA:MP? :
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :
Descrie-te in cateva cuvinte:
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :
Alte precizari? :

0

2

Nickname:
Level:
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : De aproximativ 3 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Vreau sa ma alatur acestei mafii deoarece imi place cu ce se ocupa, imi plac skin-urile si unde este pozitionata.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Voi ajuta aceasta factiune prin activitate, tinta si respect.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Diaconu Andrei Nectarie, am varsta de 14 ani si sunt din Municipiul Bucuresti, imi place sa ma joc pe calculator, mai ales sa joc in mafii. Practic handball de performanta, consider ca am un caracter bine dezvoltat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? :Va multumesc!

0

3

Monk47 [RESPINS] Motiv: Model Incomplet .

0

4

Nickname:
Level:
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : de la 8 ani si am 15.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece vreau sa joc la wars.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu teritorii.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : 10.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : DA.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :  inca nu, o sal instalez.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : DA.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Alex sunt o fire amuzanta dar si serioase imi palce sa ma joc orice si cam atat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am din pacate.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : DA.
Alte precizari? : Nu.

0

5

Nickname:George.iCastiloV4.
Level:5
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :Deoarece îmi place meseria de mafiot.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Eu pot ajuta Ballas ci 72/72 turfs :).
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Deagle-Exelent M4-Mediu spre slab.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :) Desigur
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Desigur
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Desigur
Descrie-te in cateva cuvinte:Frumos,destept,colegial.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :https://www.youtube.com/watch?v=uQiPs7wp2bo(ma jucam pe alt server si aveam alt nume)
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Desigur
Alte precizari? :72/72

0

6

Nickname:
Level:
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? :  Ma joc de aproximativ 3 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Vreau sa ma alatur acestei mafii deoarece imi place cu ce se ocupa, imi plac skin-urile si unde este pozitionata.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Voi ajuta aceasta factiune prin activitate, tinta si respect.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Diaconu Andrei Nectarie, am varsta de 14 ani si sunt din Municipiul Bucuresti, imi place sa ma joc pe calculator, mai ales sa joc in mafii. Practic handball de performanta, consider ca am un caracter bine dezvoltat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Pwp.

0

7

Monk47 wrote:

Nickname:
Level: 5
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? :  Ma joc de aproximativ 3 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Vreau sa ma alatur acestei mafii deoarece imi place cu ce se ocupa, imi plac skin-urile si unde este pozitionata.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Voi ajuta aceasta factiune prin activitate, tinta si respect.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Diaconu Andrei Nectarie, am varsta de 14 ani si sunt din Municipiul Bucuresti, imi place sa ma joc pe calculator, mai ales sa joc in mafii. Practic handball de performanta, consider ca am un caracter bine dezvoltat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Pwp.

0

8

Monk47 wrote:

Nickname: Monk47
Level: 5
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? :  Ma joc de aproximativ 3 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Vreau sa ma alatur acestei mafii deoarece imi place cu ce se ocupa, imi plac skin-urile si unde este pozitionata.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Voi ajuta aceasta factiune prin activitate, tinta si respect.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da.
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc Diaconu Andrei Nectarie, am varsta de 14 ani si sunt din Municipiul Bucuresti, imi place sa ma joc pe calculator, mai ales sa joc in mafii. Practic handball de performanta, consider ca am un caracter bine dezvoltat.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da.
Alte precizari? : Pwp.

0

9

Nickname: Mr.Freesh.
Level:7
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :Imi place meseria asta de mafiot.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Eu pot ajuta Ballas ci 72/72 turfs :).
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Deagle/M4 trag mediu .
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :) Desigur
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte:Destept, de treaba, imi place sa ma joc pe calculator.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :https://www.youtube.com/watch?v=WAubz3h1-5c ( acel clip este de un an dar acum trag mai bine cu M4)
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Da
Alte precizari? :72/72

0

10

Nickname:DeadGunShot
Level:13
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :deoarece este o mafie cu potential si cu bun simt.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Cu activitatea mea si cu efortul care il depun la waruri.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Excelent.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte:Ma numesc Valentin Marian am varsta de 14 ani.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :https://www.youtube.com/channel/UCOPu-F-34F5MOuGdRAlcrrA?view_as=subscriber
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Da.
Alte precizari? :Nu.

0

11

Nickname:GuiuGiu
Level: 11
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca sunt un mafiot adevarat , si vreau sa rupem adversari la war
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun si activ .
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Dap
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc George , si atat .
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : n-am
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Nup .

0

12

@GuiuGiu Acceptat Ai 24 ORE sa vii la teste

0

13

Nickname: CenZuraT
Level: 10
Warns: 0
De cat timp joci SA:MP? : 6 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : deoarece e factiunea mea de suflet
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : turfuri
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : nu inca
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numesc alex am 15 ani sunt din constanta iar jocu meu de suflet e sampu o sa ma cunoasteti mai tarziu.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : nu
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : da
Alte precizari? : bafta ronyz

0

14

@CenZuraT acceptat ai 24 ore sa te prezinti la test/

0

15

Nickname:RaizeR
Level:10
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? : 3 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? Vreu sa intru intr o noua mafie.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu luarea cat mai multe turfuri
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )?  Excelent:
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da
Descrie-te in cateva cuvinte:Ma numesc Ionut am 14 ani sunt din Stefanesti jud Arges imi place sa ma joc pe PC in timpul liber si sa ma joc fotbal cu amici.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Poti sa ma testezi la paint
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Da
Alte precizari? : POWER BALLAS

0

16

Nickname:[]Madalin[]
Level:5
Warns:0
De cat timp joci SA:MP? :4 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru a participa la waruri.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Cu talentele mele.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Mediu.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Desigur.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? : Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt o fire intrasneata, prietenoasa, calma, am multi prieteni ci care imi petrec timpul, ssi imi plac jocurile pe PC.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am un video pentru a arata cum trag.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Normal.
Alte precizari? :Ballas4Life, si bafta cu functia.

0

17

Salut mă numesc Ionut  Marian  joc samp de 2 ani mă numesc Marianthefirst level 11 și 18 de ore știu reguli dar s-a date wipe și acum vreau din nou dau test pe joc nu pe forum

0

18

Și sunt de treaba sociabil și nu sunt noob plus știu reguli deoarece am mai fost în Ballas odată dar s-a date wipe nickname:Marianthefirst  level:11 playing hours:28 sper sa mă invitați dau test pe samp

0

19

@DeadGunShot Acceptat

0

20

Nickname:Nycu.O
Level: 5
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca sunt un mafiot adevarat , si vreau sa rupem adversari la war
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun si activ .
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Dap
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc Nicu  , si atat .
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : n-am
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Nup .

0

21

Nickname:Marianthefirst
Level:12
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :pentru ca este o factiune respectata
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :pot ajuta la turfs drugs si mats
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :deagle-mediu m4-excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :da
Descrie-te in cateva cuvinte:
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :na-m
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :desigur
Alte precizari? :nup

0

22

Nickname:Marianthefirst
Level:12
Warns:0/3
De cat timp joci SA:MP? :2 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? :deoarece este o mafie cu potential si cu bun simt si este foarte respectata
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? :Cu activitatea mea si cu efortul care il depun la waruri dar si la activita +drugs mats
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Excelent.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? :Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da.
Descrie-te in cateva cuvinte:Ma numes Ionut Marian am 13 ai sunt de traba
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :din pacate nu
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? :Da.
Alte precizari? :Nu.

0

23

Nickname:Marianthefirst
Level: 12
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 2 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca sunt un mafiot adevarat , si vreau sa rupem adversari la war si pentru ca este o mafie foarte respectat a si are potential foarte foarte mare !
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun activ si voi ajuta la drugs mats
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :Da.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc Ionut Marianam 13 ani si sunt de treaba
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : n-am
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Nup .

0

24

@RaiZer acceptat

0

25

Nickname:SkilZ.[]
Level: 7
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : 4 ani jumate.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca sunt un mafiot adevarat , si vreau sa rupem adversari la war si trag foarte bine.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun si activ la waruri .
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : Excelent
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc Cristian am varsta de 17 ani, si atat .
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Nu am dar urmeaza.
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat.

0

26

Nickname: GuiuGiu
Level: 7
Warns: 0 / 3
De cat timp joci SA:MP? : 4 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca e mafia mea preferata si atat.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cum un membru activ .
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : medium
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :da
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :da
Descrie-te in cateva cuvinte: Ma numec George si vreau in ballas
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : -
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? :  Nimic.

0

27

Alamic1
Acceptat pentru teste!

0

28

Nickname: Marianthefirst
Level: 12
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : aprozimativ 2 ani.
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Pentru ca am mai fost oadta ballas si stiu cu ce se manaca dar si ca sunt un mafiot/sampist adevarat :))
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : cu un membru bun si activ la waruri dar si sa ajut la drugs si mats 
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : M4-Mediu Deagle-Mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : Da
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : Da.
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? Desigur.
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : Da
Descrie-tein cateva cuvinte : Ma numesc Ionut Marian am 13 aprope 14 ani sunt din Negresti si sunt de treaba.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : Din pacate nu .
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : Da
Alte precizari? : Sper sa fiu acceptat din toata inimiora mea :)).

0

29

Marianthefirst , Acceptat pentru teste!

0

30

Nickname: Lelu245
Level: am levelul 5
Warns: 0/3
De cat timp joci SA:MP? : joc mai bine de 3 ani
De ce doresti sa te alaturi mafiei Ballas? : Deoarece are o conducere buna, este o mafie cu membri de elita si vreau sa o ajut cu tot ce pot.
Cu ce crezi ca poti ajuta Ballas? : Cu cucerirea cator mai multe turf-uri.
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? : mediu
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? : da sunt constient.
Esti sigur ca ai SA:MP Anticheat instalat? : da
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn? :da sunt constient
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? : da sunt constient
Descrie-te in cateva cuvinte:Salut! Ma numesc CIPRIAN, am 14 ani si sunt din Iasi . Sunt o persoana respectuoasa, sincera si cu bunul simt.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? : nu am dar iti pot demostra la paint
Crezi ca poti fi prezent la war in fiecare Luni, Miercuri , Vineri, Duminica? : da pot fi dar unele duminici nu
Alte precizari? :nu am . multumesc .

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Ballas » Aplicatii pentru Ballas