JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Santos Taxi » APlicatii Taxi Los Santos


APlicatii Taxi Los Santos

Posts 31 to 60 of 66

31

Nickname:Kiran
Level: 8.
Ore jucate: 3.
Poza [/stats]:
Varsta reala: 16 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 3ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am mai fost in alta factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am fost sanctionat niciodata.
Descrierea voastra ca persoana: Ma numesc Veorel, am 16 ani, sunt un baiat cu cei 17 ani de acasa, sunt o fire puternica si nu cedez usor. Stiu sa muncesc in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma. Ma acomodez repede intr-un grup nou, pun suflet in tot ceea ce fac, iar de obicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune, deoarece este una din factiunile cu o influenta sporita pe server, dar si factiunea pe care o respect foarte mult.

0

32

Nickname: qDamage
Level: 6
Ore jucate: 4 ore
Poza [/stats]: Nu mi se salveaza in folder, nu stiu de ce.. am incercat toate felurile. Puteti verifica prin /id qDamage
Varsta reala: 15 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc : In timpul saptamanii pot 2-3 ore, in weekend 4.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am fost intr-o factiune pe acest server pana in momentul de fata.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am primit nicio sanctiune.
Descrierea voastra ca persoana: Sunt un baiat simplu de 15 ani, imi place sa glumesc, iar cand este vorba de seriozitate ma schimb. Imi place oamenii de treaba si respectuosi. Sunt capabil in tot ceea ce fac. Plimbariile in parc cu bicicleta sau jocurile pe calculator ma linistesc sufleteste. Sportul meu preferat este si volei si fotbal, dar mai multa performanta am pe volei.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Deoarece imi place aceasta factiune si sa plimb jucatori dintr-un loc in altul, mie acest lucru imi face o deosebita placere pentru a juca cat mai mult.

0

33

Nickname: FreshCandy
Level:5
Ore jucate:1
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/OPZ0bw6
Varsta reala:14 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 4 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am mai fost intr-o factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am primit sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana: Ma numesc Dragos,am 14 ani si sunt din Filiasi.Sunt o persoana destul de linistita, sunt glumet si nu imi place egoismul.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Vreau sa cunosc multi playeri pe acest server de SA:MP si vreau sa ajut aceasta factiune cu ce pot.

0

34

Nickname: EdyEdutzul
Level: 8
Ore jucate: 5
Poza [/stats]:
Varsta reala: 12
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2-3
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Lider inactiv
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am primi t sanctiuni de la admini
Descrierea voastra ca persoana: Glumet, Zambaret, ambitios si calm, in unele cazuri mai nervos, doar cand chiar cineva isi bate joc, dar foarte rar.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Deoarece vreau sa stiu cum e viata de taximetrist.

0

35

uite aici poza cu stats: https://imgur.com/a/irZhx6Q

0

36

Nickname:iBosss
Level:10
Ore jucate:11
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/tqSR3eD
Varsta reala:11
Numar de ore pe zi petrecute in joc :5 chiar 6
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am mai vrut sa stau in ea.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am avut.
Descrierea voastra ca persoana:Sunt demn de o factiune si promit ca o sa fiu cuminte.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Pentru ca mai este nevoie de cativa taximetristi.

0

37

Nickname:F3sH
Level:5.
Ore jucate:0.
Poza [/stats]:file:///C:/Users/Roby/Desktop/sa-mp-015.png
Varsta reala:13.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :4-5 dabea m-am apucat.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:N-am
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:N-am.
Descrierea voastra ca persoana:Salut,ma numesc Sergiu si am 13 ani.Sunt un baiat calm cand este vorba de cearta,pasiunea mea care imi place sa o fac este fotbal-ul vreau sa ajung ceva in viitor si sper sa ajung tot ce imi propun.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Doresc in aceasta factiune deaorece,este o factiune foarte iubita de mine,frumoasa,atragatoare.

0

38

F3sH wrote:

Nickname:F3sH
Level:5.
Ore jucate:0.
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/jVtc0Te
Varsta reala:13.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :4-5 dabea m-am apucat.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:N-am
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:N-am.
Descrierea voastra ca persoana:Salut,ma numesc Sergiu si am 13 ani.Sunt un baiat calm cand este vorba de cearta,pasiunea mea care imi place sa o fac este fotbal-ul vreau sa ajung ceva in viitor si sper sa ajung tot ce imi propun.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Doresc in aceasta factiune deaorece,este o factiune foarte iubita de mine,frumoasa,atragatoare.

F3sH wrote:

Nickname:F3sH
Level:5.
Ore jucate:0.
Poza [/stats]:file:///C:/Users/Roby/Desktop/sa-mp-015.png
Varsta reala:13.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :4-5 dabea m-am apucat.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:N-am
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:N-am.
Descrierea voastra ca persoana:Salut,ma numesc Sergiu si am 13 ani.Sunt un baiat calm cand este vorba de cearta,pasiunea mea care imi place sa o fac este fotbal-ul vreau sa ajung ceva in viitor si sper sa ajung tot ce imi propun.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Doresc in aceasta factiune deaorece,este o factiune foarte iubita de mine,frumoasa,atragatoare.

0

39

Nickname:AlexFermecatu
Level:6
Ore jucate:12
Poza [/stats]:https://mega.nz/#!LahA2ITJ!_T9WxMSijZp4Dw6T4l6zPIHnmmq1oS2F5m7bOzV7NJc
Varsta reala:10(pe 23 martie fac 11)
Numar de ore pe zi petrecute in joc :2-3
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:nu am avut
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:nu am
Descrierea voastra ca persoana:un copil care invata bine si îi place sa se joace pe pc
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :as vreau sa ma alaturi acestei factiuni deoarece este foarte taree

0

40

Nickname:Sempronv2
Level:5
Ore jucate:0
Poza [/stats]:n-am
Varsta reala:17 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc :4-5 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:am primit ban
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:nu stiu
Descrierea voastra ca persoana:sunt o persoana timida,cu mult umor si sunt foarte ambitios
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :fiindca imi place

0

41

Sempron
Acceptat pentru test

0

42

Ibosss
Picat la teste.

0

43

Aici postati aplicatiile pentru a ajunge in taxi!

0

44

Nickname: NuTraG3
Level: 8
Ore jucate: 6
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/gZLt3GJ
Varsta reala: 17
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2-4 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am fost in alta factiune
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am fost in alta factiune
Descrierea voastra ca persoana: Sunt o persoana de treaba imi place sa ma joc samp mult cu prietenii.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Sa ajut playerii sa ajunga la destinatia dorita.

0

45

Nickname: ShaDeXeNoN
Level: 7
Ore jucate: 0.60
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/GzjLjmL
Varsta reala: 13
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: nu am fost doar inainte de wipe rank 5 uber
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: 0/3 warn,nu am
Descrierea voastra ca persoana: ma numesc Daian Emanuel Stefan si am 13 ani,iubesc Fotbalul
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : pentru ca mi se pare o factiune interesanta

0

46

@ShaDeXeNoN ai fost acceptat pentru teste!

0

47

Nickname: TheBosRadeon
Level: 9
Ore jucate: 7 aveam 23 inainte de wipe
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/65NiszQ
Varsta reala: 14
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 4
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Am fost hitman dar sa dat wipe
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: 0/3 warn,nu am
Descrierea voastra ca persoana: Ma numesc Iulian am 14 ani si sunt un baiat inteligent si descurcaret
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Pentru ca imi place sa multumesc oameni

0

48

@TheBosRadeon Ai fost acceptat pentru teste!

0

49

@NuTraG3 ,Ai fost acceptat pentru teste!

0

50

Nickname:Alexandra.
Level:5
Ore jucate:0 momentan. Dar o sa fiu activa pe server si o sa cresc in ore.
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/yeOgKS4
Varsta reala:16 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :5-6 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am fost.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am primit/
Descrierea voastra ca persoana:Buna, ma numesc Alexandra, am 16 ani si sunt din Botosani ! Imi place sa ma joc samp.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Pentru ca vreau sa ajut playerii sa mearga la job sau unde doresc ei..

0

51

Nickname:leul245
Level: am level 5
Ore jucate: am 0.30 ore jucate
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/eIH5eId
Varsta reala: 14 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc :acord 2-3 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: deoarece sa creat 2 servere sau ceva de genu 
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: nu am aveut niciodata sanctiuni
Descrierea voastra ca persoana: Sunt un om obisnuit cu diferite calitati si defecte. Pot spune ca sunt un baiat calm, intelegator istet si cu simtul umorului. Imi place sa invat si sa descopar lucruri noi din care pot invata ceva din ele. Stiu de gluma, limita bunului simt, am cei 7 ani de acasa, stiu sa socializez cu o persoana si sa o inbunez cand are nevoie.Stiu sa-mi fac prieteni, stiu cum sa socializez cu ei si si cum sa ma port. Imi place sa realizez imposibilul. Cam atat despre mine
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni : Doresc sa ma alatur acestei factiuni deoarece vreau sa-mi incep faction history-ul aici, si sa acumulez experiență intr-o factiune de tip Taxi. Imi place foarte mult cu ce se ocupa aceasta factiune iar cat despre testeri, co-lideri si lideri, toti isi merita functia.

0

52

Imi pare rau,leul245.Reject deoarece ai prea putine ore si level mic.

0

53

Nickname:ProDanErU
Level: 6
Ore jucate: 7 ore
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/NvodgKA
Varsta reala: 16 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 7 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Un simplu Wipe
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am primit..
Descrierea voastra ca persoana: De treaba... intelegator..
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Fiindca simt ca sunt potrivit.. si imi place

0

54

Nickname: DanielDM
Level: 9
Ore jucate: 12ore jucate
Poza [/stats]: -
Varsta reala: 16 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2 sau 3 ore chiar mai mult in weekeend
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am
Descrierea voastra ca persoana: Ma numesc Daniel am 16 ani si studiez la liceu , sunt pasionat de fotbal si de masini.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Imi place cu ce se ocupa , stiu comenzile si regulile .

0

55

DanielDM completeaza tot modelul.

0

56

Nickname: AugstaPro
Level: 5
Ore jucate:1
Poza [/stats]:
Varsta rela:14 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc: undeva la 2-3
Explicatii pentru parasire factiunii anterioare:pe acest server nu am mai facut parte dintr o factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: nu am primit sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana: Mie se spune Edi, locuiesc in orasul Giurgiu. Imi place sa ies afara cu prietenii, sama joc fotbal. Sunt amabil, responsabil.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Eu doresc sa ma alatur aceste factiuni deoarece consider ca stiu suficient de bine regulile, locatiile importante. Eu cred ca aceasta factiune mi se potriveste.

0

57

AugustaPro wrote:

Nickname: AugstaPro
Level: 5
Ore jucate:1
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/4fP70kH
Varsta rela:14 ani
Numar de ore pe zi petrecute in joc: undeva la 2-3
Explicatii pentru parasire factiunii anterioare:pe acest server nu am mai facut parte dintr o factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: nu am primit sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana: Mie se spune Edi, locuiesc in orasul Giurgiu. Imi place sa ies afara cu prietenii, sama joc fotbal. Sunt amabil, responsabil.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Eu doresc sa ma alatur aceste factiuni deoarece consider ca stiu suficient de bine regulile, locatiile importante. Eu cred ca aceasta factiune mi se potriveste.

0

58

Nickname:Alexandra.
Level:5
Ore jucate:4
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/Vd7WknT
Varsta reala:16 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :5-6/24
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Pentru ca as vrea sa intru in Taxi Los Santos  deoarece ma pricep foarte bine .
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am primit nicio sanctiune.
Descrierea voastra ca persoana:Ma numesc Alexandra, am 16 ani si sunt din Botosani. Imi place sa ma joc Fotbal, sunt la liceu Cu program sportiv, sunt la echipa LPS 1999-2003 Feminina. Sunt o eleva silitoare, imi place sa citesc .
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Vreau sa intru in aceasta factiune deoarece imi place foarte mult , este o factiune pasnica, nu trebuie sa fac mare lucru pentru a nu primii FW/Uninvite/AMenda..

0

59

@AugustaPro mai avanseaza in nivel si in ore,iar dupa mai vedem!

0

60

@Alexandra23[] Acceptata pentru teste!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Santos Taxi » APlicatii Taxi Los Santos