JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Santos Taxi » APlicatii Taxi Los Santos


APlicatii Taxi Los Santos

Posts 1 to 30 of 66

1

Aplicatii pentru test Taxi Los Santos

Model Aplicatie:

Nickname:
Level:
Ore jucate:
Poza [/stats]:
Varsta reala:
Numar de ore pe zi petrecute in joc :
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:
Descrierea voastra ca persoana:
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :

Atentie!!!

Aplicatiile se vor posta in comentariile topicului.

0

2

aici postati aplicatile

0

3

Nickname: kfcplz
Level:5
Ore jucate:1
Poza [/stats]: http://sf.uploads.im/t/qLcTP.png

Varsta reala: am 10 jumate ( fac 11 pe 25 nov)
Numar de ore pe zi petrecute in joc :1 2 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: nu am mai fost
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: nu am
Descrierea voastra ca persoana:sunt un om foarte bun la scoala bine om sunt copil da  na
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : ca sa ma distrez

0

4

acceptat pentru teste

0

5

Nickname: Kush
Level: 6
Ore jucate: 0
Poza [/stats]:
Varsta reala: 18
Numar de ore pe zi petrecute in joc : Posibil 5/6
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: -
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: -
Descrierea voastra ca persoana: Sunt o persoana calma, ma enervez foarte greu, imi place sa socializez si sa imi fac prieteni noi, ma deschid in fata oricui.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Imi place sa fac Roleplay si, ca taximetrist este distractiv.

0

6

Nickname:Slyde.
Level:13.
Ore jucate:23.
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/6JbXADi
Varsta reala:14.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :in jur de 4-5 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Am vrut sa incerc ceva nou.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am nicio sanctiune de la admini.
Descrierea voastra ca persoana:Ma numesc Ianis, am frumoasa vârsta de 14 ani, împlini?i pe 24 August, sunt o fire sociabila cu sim?ul umorului, imi place fotbalul ?i sa ma joc pe calculator, sunt din jude?ul Sibiu, localitatea Avrig, un ora? frumos cu multe fete frumoase.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Pentru ca este o factiune pasnica si are niste membrii excelenti si o conducere minunata.

0

7

acceptat pentru teste

0

8

Nickname:florinroma
Level:6
Ore jucate:1
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/7cGxirF
Varsta reala:11
Numar de ore pe zi petrecute in joc :Sunt nou dar asa joc aproximativ 2-6 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am parasit(nu am avut factiunii)
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am sactiunii de la admini.
Descrierea voastra ca persoana:Sunt un om imi place viata,si as dori sa ma placa si colegii din factiune.Multumesc!
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :As dori sa intru in aceasta factiune,pentru ca am foarte multe abilitatii si as putea sa va ajut!

0

9

Nickname: M.R.S
Level: 8
Ore jucate: 0 momentan
Poza [/stats]: Nu am mai nimic pe /stats ca acum am intrat
Varsta reala: 15
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 3 ore
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: nu am avut
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am avut
Descrierea voastra ca persoana: Sunt persoana calma, careia ii place sa stea la calculator, sa stea pana tarziu si sa isi petreaca in mare parte timpul cu prietenii si familia. Imi place sa stau nopatea sa privesc cerul si sa ma gandesc la viitor, sa ajut oamenii care au neovie de ajutor, sa imi fac prieteni multi si sa tin legatura cu ei cat mai mult posibi. Sunt o fire calda, prietenoasa si amuzanta careia ii place sa incerce lucruri noi, placute sau neplacute. Imi mai place sa ma joc cu cainele meu, sa ies cu el afara. Iubesc sa fac ceea ce imi place.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Deoarece vreau sa transport playeri si sa cunosc oameni noi

0

10

Nickname:CataLynHD
Level:8
Ore jucate:1
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/9S5bcO1
Varsta reala:14
Numar de ore pe zi petrecute in joc :o sa incep sa joc 3-4 ore deoarce srv este abea deschis ai am auzit de el.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:N-am avut.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:N-am avut.
Descrierea voastra ca persoana:Sunt o persoana cu cei sapte anii de acasa si am respectul fata de cei lanti si sunt intelegator.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Deoarce imi doresc mult sa fiu un taximetrist bun si sa duc la locatii.

0

11

acceptat pentru teste

0

12

Nickname: Larisa2336
Level: 8
Ore jucate: Momentan 1
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/7KhSbzF
Varsta reala: 14
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2-3 Cand ii weekend chiar 4
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: -
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: -
Descrierea voastra ca persoana: Sunt o persoana calma, caruia ii place sa se gandeasca tot timpul la consecinte. La urmarile unor actiuni facute nu doar de mine, ci si ale altora. In general is optimista dar mai am si zile in care sunt pesimista. Nu imi plac laudarosii.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Vad ca sunt multi playeri pe server fara vehicul, si vreau sa ii conduc unde vor ei.

0

13

acceptat pentru teste

0

14

Nickname:Remorca96.
Level:8.
Ore jucate:1 momentan.
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/4YsWSTg.
Varsta reala:Am varsta de 14 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :Avand in vedere ca aproape jumatate de zi mi-o petrec la calculator,in samp cam 2-3 ore pe zi.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am focut parte unei factiuni pe serverul acesta pana acum.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am primit nici-o sanctiune pana acum.
Descrierea voastra ca persoana:Ca persoana pot sa spun ca sunt una foarte calma,de gasca si cu care poti sa razi.Imi place sa imi fac mereu prieteni noi si sunt o persoana deschisa la minte.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Imi doresc de foarte mult timp sa fac parte din aceasta factiune,deoarece mi se pare o factiune foarte buna cu playeri de treaba si un lider pe masura.

0

15

Nickname:zeLca
Level:6.
Ore jucate:1.
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/8BSZSw1
Varsta reala:14 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :2-3 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am avut o factiune anterioara.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am avut sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana:Sunt un baiat de 14 ani, glumet, prietenos si ambitios.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Deoarece am vazut ca membrii acestei factiuni sunt foarte prietenosi si factiunea in sine mi se pare una foarte frumoasa.

0

16

Nickname:[]GhOsT[].
Level:5
Ore jucate:2
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/adt9IuI
Varsta reala:13 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :2-3 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu am avut.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am avut.
Descrierea voastra ca persoana:Sunt un băiat cu cei 7 ani de acasă. Îmi place să îi ajut pe cei la nevoie cu ce pot. Îmi place să joc fotbal dar mai mult joc SA:MP. Nu îmi place să pierd în unele cazuri, în cursul saptămăni mai iau lecții de box, doar pentru apărare. Nu îmi place să am un limbaj inadecvat fața de ceilalți.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Deoarece este o factiune frumoasa si cunosc toate locatiile si stiu ca ma voi descurca de minune in aceasta.

0

17

Nickname: Nicusor7green. / Level:5 / Ore Jucate:aproape 1 / Poza: /stats : https://imgur.com/a/QNtlL2g / Varsta Reala : 21 ani / Numar ore zi petrecute in joc 1-2ore / Explicatii pentru aprasirea factiunilor anterioare : nu am avut / Nu am avut / Sunt baiat  bun  / Deoarce e o factiune frumoasa

0

18

Nickname:Alex
Level:10
Ore jucate:12
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/CcDVfpz
Varsta reala:13 Ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :2-4 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Am parasit Grove Street si Ballas pentru aceasta factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Am primit doar un mute.
Descrierea voastra ca persoana:Salut, ma numesc Georgian Alexandru si am varsta frumoasa de 13 ani.Locuiesc intr-un oras numit Campulung Muscel , Arges.Am 1.62 in inaltime si hobby-urile mele sunt Footbalul, calculatoarele si Desenul.Echipa mea favorita de football este Juventus si jucatorul meu favorit Cristiano Ronaldo.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Pentru ca mi-am dorit sa devin taximetrist.

0

19

acceptat

0

20

Nickname:Samy.AoloGucci
Level:7
Ore jucate:5
Poza [/stats]:N-am
Varsta reala:14
Numar de ore pe zi petrecute in joc :8
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Nu puteam sa fac raport
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am sanctiunii
Descrierea voastra ca persoana:Sunt un om de incredere
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Deoarece imi place factiunea taxi

0

21

acceptat

0

22

Vitalik

level 11

ore 11

nu am
15
5-6
nu amai fost in factiunii
nu am sanctiunii
sunt om frumos si aratos
imi place taxi

0

23

acceptat

0

24

Nickname: iViictor
Level: 7.
Ore jucate: 4.
Poza [/stats]: https://imgur.com/a/NepWB1I
Varsta reala: 16 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 2 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am mai fost in alta factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am fost sanctionat niciodata.
Descrierea voastra ca persoana: Ma numesc Victor, am 16 ani, sunt un baiat cu cei 7 ani de acasa, sunt o fire puternica si nu cedez usor. Stiu sa muncesc in echipa foarte bine, sunt o persoana sincera, cinstita si sociabila. Imi plac persoanele cu care pot sa am o discutie calma. Ma acomodez repede intr-un grup nou, pun suflet in tot ceea ce fac, iar de obicei cand mi se acorda sanse nu o dau in bara.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Imi doresc foarte mult sa intru in aceasta factiune, deoarece este una din factiunile cu o influenta sporita pe server, dar si factiunea pe care o respect foarte mult.

0

25

ACCEPTAT de co lider

0

26

Nickname Deyutzu
Level: 5
Poza Stats nu am dar am 3 ore
Varsta reala: 13
Numar de ore pe zi petrecute in joc : 4
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare: Nu am mai fost in alta factiune.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini: Nu am fost sanctionat niciodata.
Descrierea Ma Numesc Deyu Am 13 ani imi place taxi foarte mult pentru ca am mai fost pe alte server sper sa i-au testul si cam atat
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni ? pewntru ca mi se pare foarte faina si imi place taxi !

0

27

Nickname:.Ficosota.
Level:13
Ore jucate:18
Poza [/stats]:https://imgur.com/a/7J5wfXf
Varsta reala:15 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :3 ore.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:Am parasit factiunea deoarece am vrut sa dau pentru helper.
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:Nu am primit sanctiuni.
Descrierea voastra ca persoana:Ma cheama Tudor,am 15 ani si sunt din Iasi.Sunt o persoana destul de linistita,vad de drumul meu,nu sunt lenes si sunt destul de activ.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? :Vreau sa cunosc multi playeri pe acest server,sa imi imbunatatesc ''skill-urile'' de jucator de SA:MP si vreau sa ajut aceasta factiune cu ce pot.

0

28

acceptat pentru teste

0

29

Nickname: iAMVLEX
Level:5
Ore jucate:3
Poza [/stats]:
Varsta reala:13 ani.
Numar de ore pe zi petrecute in joc :2-3 ore, depinde de chef.
Explicatii pentru parasirea factiunilor anterioare:-
Explicatii pentru sanctiunile primite de la admini:-
Descrierea voastra ca persoana:Ma numesc Alexandru si am 13 ani. Sunt o persoana ce se integreaza rapid in grupuri. Am cei 7 ani de acasa si sunt capabil sa gandesc ca un adult. Timpul meu liber mi-l petrec jucandu-ma SA-MP sau alte jocuri. Sunt microbist, si tin cu U Craiova 1948 CS. Imi place muzica de tip rap si manelele, ceva normal. Pasiunile mele, cum am zis sunt fotbalul si calculatoare. Pe viitor doresc sa ajung la un liceu bun si poate dupa ce termin sa merg in alta tara la o facultate decenta. Sunt o fire mai rusionasa cand sunt fata in fata cu cineva si nu-l cunosc. Nu pot spune ca-s cuminte ca cateaua lui parinte, mai fac si eu acolo cateva ceva, adica sa gresesc ceva in factiune sau chestii de genul. Aceasta este descrierea mea. Multumesc ca mi-ati citit-o.
De ce doresti sa te alaturi acestei factiuni? : Eu imi doresc sa intru in aceasta factiune deoarece doresc sa vad cum este atmosfera in aceasta si cum nu prea am timp, pot face raportul rapid si in acelasi timp imi pot creea noi prietenii.

0

30

retrag

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Santos Taxi » APlicatii Taxi Los Santos