JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere UnBan » Cerere unban M4ng3kyo


Cerere unban M4ng3kyo

Posts 1 to 5 of 5

1

Nick: M4ng3kyo
Level: 10
Poza Ban: Nu cred ca e nevoie.
De ce ai luat ban?: Pentru caci Kronik a crezut ca eu dau cu boti, doar pentru ca i am explicat cum merge sistemul de boti, pentru ca am bagat boti (nu pe sv aici, pe RECLAMA SE PEDEPSESTE CU BAN!) si pentru ca am mai dat flood la servere/jucatori (nu aici, tot pe RECLAMA SE PEDEPSESTE CU BAN!).
Recunosti ca esti vinovat?: Nu lol, nu sunt vinovat cu nimic, de ce as fii jucat atat cand pe serverul caruia ii este facuta reclama cand intra botii, am ban ? Si aici detineam lider Hitman si trebuia sa fiu tras la test helper, de ce as fii riscat ? Doar pentru ca am vrut sa ajut ? Mi se pare amuzant.
Alte precizari: Succes chit daca primesc unban sau nu, vreau sa se stie ca nu eu am dat cu boti. Si nu mi era greu sa recunosc daca dadeam.

0

2

M4ng3kyo wrote:

Nick: M4ng3kyo
Level: 10
Poza Ban: Nu cred ca e nevoie.
De ce ai luat ban?: Pentru caci Kronik a crezut ca eu dau cu boti, doar pentru ca i am explicat cum merge sistemul de boti, pentru ca am bagat boti (nu pe sv aici, pe RECLAMA SE PEDEPSESTE CU BAN!) si pentru ca am mai dat flood la servere/jucatori (nu aici, tot pe RECLAMA SE PEDEPSESTE CU BAN!).
Recunosti ca esti vinovat?: Nu lol, nu sunt vinovat cu nimic, de ce as fii jucat atat cand pe serverul caruia ii este facuta reclama cand intra botii, am ban ? Si aici detineam lider Hitman si trebuia sa fiu tras la test helper, de ce as fii riscat ? Doar pentru ca am vrut sa ajut ? Mi se pare amuzant.
Alte precizari: Succes chit daca primesc unban sau nu, vreau sa se stie ca nu eu am dat cu boti. Si nu mi era greu sa recunosc daca dadeam.

La asta ce zici? https://imgur.com/a/hUlH2fD

0

3

https://imgur.com/a/hUlH2fD

0

4

Pai daaaa, am zis ca am dat, ACUM 2 ANI PE SERVERE DE SAMP ANONIME NU LA VOI PE SERVER, SI V-AM EXPLICAT EXACT CUM STA TREABA CU BOTII, NU AVEAM NICI UN MOTIV CA SA DAU CU BOTI IN PLM, eu am vrut doar sa va ajut explicandu-va cum sta treaba cu botii, chiar nu aveam de ce sa dau cu boti drq, i-am oferit si tw in momentul ala sa intre sa vada ca nu am nici un fel de program de dat cu boti in pc sau in cautarile din istoric. Vreau sa primesc unban pentru ca este un server bun, si pentru ca sunt complet nevinovat, nu am dat cu nici un fel de bot, va rog, multumesc.

0

5

Ai fost debanat!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere UnBan » Cerere unban M4ng3kyo