JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » Aplicatie lider TTC - Log1K


Aplicatie lider TTC - Log1K

Posts 1 to 3 of 3

1

Nick Sa:Mp : Log1K
Varsta Reala :19
Level :3
Ore :0
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? :Am experienta ca lider in aceasta minunata factiune Tow Truck Company
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :Am de gand sa o maresc cu tot ce pot
Ati mai fost vreodata Leader ? Da am mai avut
La ce factiuni ati mai fost leader ? :Pe alte servere TTC ,  LVPD , GROVE , BALLAS etc. Pe acest server inca nu am detinut aceasta functie.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da am fost  de vreo 2-3 ori
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Desigur
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Mă consider un om cumsecade, ştiu să mă comport atât cu cei care sunt buni cu mine şi mă respect, dar ştiu să mă comport şi cu cei lipsiţi de respect. Ştiu când trebuie să râd şi când trebuie să tac, rareori mă bag cu cineva în seamă fără rost.
Poza /stats (OBLIGATORIU)  :https://imgur.com/a/1MjshuY

0

2

Log1K4TERROR wrote:

Nick Sa:Mp : Log1K
Varsta Reala :19
Level :3
Ore :0
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? :Am experienta ca lider in aceasta minunata factiune Tow Truck Company
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :Am de gand sa o maresc cu tot ce pot
Ati mai fost vreodata Leader ? Da am mai avut
La ce factiuni ati mai fost leader ? e alte servere TTC ,  LVPD , GROVE , BALLAS etc. Pe acest server inca nu am detinut aceasta functie.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da am fost  de vreo 2-3 ori
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Desigur
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Mă consider un om cumsecade, ştiu să mă comport atât cu cei care sunt buni cu mine şi mă respect, dar ştiu să mă comport şi cu cei lipsiţi de respect. Ştiu când trebuie să râd şi când trebuie să tac, rareori mă bag cu cineva în seamă fără rost.
Poza /stats (OBLIGATORIU)  :https://imgur.com/a/1MjshuY

Respins, mai intai sa faci 10 ore si apoi revino cu o cerere.

0

3

Acceptat pentru teste* , citisem gresit ceva si am respins, scz

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » Aplicatie lider TTC - Log1K