JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » cerere lider fbi


cerere lider fbi

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick Sa:Mp :teo123

Varsta Reala :Am varsta de 13 ani
Level :11 dar inainte am avut level 17
Ore :Am aproape 12 ore.
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? :Deoarece am fost lider la aceasta factiune inainte de wipe si deoarece mi se pare o factiune foarte importanta.
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :Am de gand sa o duc in top prin abilitatile mele de a conduce,si o so fac cea mai cautata factiune de pe server.
Ati mai fost vreodata Leader ? a,la multe factiunil.
La ce factiuni ati mai fost leader ? e acest server F.B.I si school instructors iar pe alte servere:News Reporters,LSPD,Taxi LS si Los Vagos.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? a,chiar pe acest server.
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Normal,am de gand sa stau cat mai mult.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru :Sunt un tip ambitios, punctual si foarte serios, nu imi place sa las de la mine persoanelor care merita scuipate intre ochi. Am simtul umorului, dar in limita bunului simt, nu-mi plac persoanele care sunt cu 'nasul pe sus' si care incerca sa fie mai presus ca ceilalti prin mijloace nepotrivite. (aroganta, etc) In prim plan sunt un tip comunicativ, ma integrez repede oriunde datorita calmului cu care tratez orice problema, fie ea simpla sau dificila. In mare parte imi petrec timpul liberu cu prietenii, dar de multe ori il petrec in fata calculatorului pe diferite jocuri multiplayer sau ceva main game. Sunt un tip foarte obiectiv, imi place sa gandesc din prespectiva altora si sa nu actionez fara un motiv bine intemeiat, nu sunt genul de persoana impulsiva, care provoaca o anumita stare de deranj pentru persoanele din jurul lor, chiar displac acele persoane, chiar daca o fac involuntar. Sunt un tip comunicativ si foarte empatic, ceea ce ma ajuta foarte mult in discutiile cu alte persoane, sunt o fire prietenoasa si ma integrez foarte repede intr-o comunitate deoarece sunt un tip caruia ii pasa de persoanele din jurul sau (cele care merita) si care doreste sa-si face cat mai multi prieteni, sa zic asa, chiar daca nu este cuvantul potrivit. Genul meu favorit de muzica este rap-ul, dar sunt mult mai multe genuri de muzica pe care le ascult, dar rap-ul este muzica de suflet si foarte relaxanta pentru mine. Planurile mele de viitor nu sunt foarte clare pentru mine momentan, deoarece am mai multe obiective si nu sunt sigur care dintre ele merita rezolvate, probabil asta ma incetineste putin in alegerea corect, dar dupa cum bine stiti greseti, inveti! Nu-mi place sa pretind ca sunt ceva ce nu sunt, probabil suna a cliseu, dar nu sunt omul cu doua fete, doresc sa ma prezint exact asa cum sunt cu defecte si putine calitati. Consider ca sunt destul de matur, pentru ca in tot acesti ani am trecut prin foarte multe lucruri din care am avut destule de invatat, sa zicem ca viata ma schimbat radical de la copilul care era intr-un copil mai matur, pentru ca inca sunt o fire copilaroasa, imi place sa ma distrez cu ceilalti si inca nu m-am gandit la viitor, nu vreau sa fac asta, sunt o fire spontana. Nu sunt un tip cu vicii, dar fumez, beau in limita normala a firii, ca orice pustan de 16 ani, presupun ca nu este o greseala ci este doar o etapa prin care trebuie sa treci pentru a putea stii mai multe pe viitor. Sunt mult mai multe chestii pe care le-as impartasii cu placere in aceasta aplicatie, dar prespun ca nu doresti sa citesti chiar atat de mult si ca ti-am oferit o prespectiva a caracterului meu personal.
Poza /stats (OBLIGATORIU) :https://imgur.com/a/PmdyNuw

0

2

baa tu ai pus /stats al lui remorca baa :)))

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » cerere lider fbi