JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



Aplicatie LSPD

Posts 1 to 4 of 4

1

Nickname:Andrei_AND
Level:5
Varsta reala:13
Nick-uri anterioare:andreigangster1
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Taxi LS [am stat in ea 2 zile]
Motivul plecarii din ultima factiune:Vreau sa incerc ceva nou!
Poza cu status (Obligatoriu):http://prntscr.com/lmh8nk
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da
De ce iti doresti sa intri in Los Santos Police Departament?:Vreau sa intru in aceasta factiune deoarece vreau sa arestez toti infractori din acest orasi.
Ai mai facut parte pana acum dintr-un departament?Daca da, de ce ai iesit?:
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:normal 2-4 ore in weekend
Cum te-ai descrie in realitate?(minim 20 de cuvinte):Ma numesc Andrei,am varsta de 13 ani si imi place sa joc football.Mai imi place deasemenea sa ma joc si pe pc foarte mult,Sunt genul de persoana care nu se da batut asa de usor si imi place sa colaborez cu cei din jur.

0

2

Respins : minim level 7,.

0

3

Nickname:.KINGvigorel
Level:11 sau 12
Varsta reala:14
Nick-uri anterioare:vigorel
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:TGrove STREET [am stat in ea 2 zile]
Motivul plecarii din ultima factiune:Vreau sa incerc ceva nou!
Poza cu status (Obligatoriu):nu pot scz
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:da.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:da
De ce iti doresti sa intri in Los Santos Police Departament?:Vreau sa intru in aceasta factiune deoarece vreau sa arestez toti infractori din acest orasi.
Ai mai facut parte pana acum dintr-un departament?Daca da, de ce ai iesit?:nu
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:normal 2-4 ore in weekend
Cum te-ai descrie in realitate?(minim 20 de cuvinte):Ma numesc VIOREL,am varsta de 14 ani si imi place sa joc football.Mai imi place deasemenea sa ma joc si pe pc foarte mult,Sunt genul de persoana care nu se da batut asa de usor si imi place sa colaborez cu cei din ju

0

4

Nickname:RunOrSmoke
Level:8
Varsta reala:14
Nick-uri anterioare:RunOrSmoke
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici:Nu am fost deocamdata intr-o factiune pe acest server
Motivul plecarii din ultima factiune:Nu Am
Poza cu status (Obligatoriu):https://imgur.com/OZNO88c
Aveti capacitatea de a lucra in echipa?:Desigur ca da
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?:Desigur!!
De ce iti doresti sa intri in Los Santos Police Departament?:Deoarece ma descurc in aceasta factiune si vreau ca orasul Los Santos,cat si Las Venturas Si San Fierro sa fie respectat si vreau sa ma ocup de cei care incalca legea!
Ai mai facut parte pana acum dintr-un departament?Daca da, de ce ai iesit?:Pe acest server nu.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:In cursul saptamanii 1-2 ore si weekend (vacanta) 4-6 ore
Cum te-ai descrie in realitate?(minim 20 de cuvinte):Ma numesc Mihai,am 14 ani iubesc samp,sunt respectos,sunt prietenos,imi respect factiunea,sunt de incredere,sunt de treaba,si imi respect colegii cat playerii si liderii!

0