Nick Sa:Mp :Madalin913
Varsta Reala :15
Level :3
Ore :0
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? :Ca am exoerienta ca lider si am experienta in acesta factiune,pe serverul pe care jucam inainte era TTC si am exerienta.
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :Sa o fac mai ordonata si sa fac membri mai buni in ceia ce fac!
Ati mai fost vreodata Leader ? da
La ce factiuni ati mai fost leader ? :LVPD pana in wipe
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? :da
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? :Desigur,ca da.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru :Salut, numele meu este Madalin, am frumoasa varsta de 15 ani si locuiesc in orasul Chisinau. Ma consider o persoana amuzanta, care stie sa se distreze, dar sunt si o persoana serioasa atunci cand este nevoie. Imi place foarte mult sa creez si sa construiesc foarte multe lucruri. Imi place sa-mi petrec timpul liber jucandu-ma pe calculator. Imi place sa ies cu prietenii pe afara, la un tenis. Imi place muzica foarte mult. Genurile mele preferate sunt: Hip hop-ul si trap-ul. Imi plac foarte mult masinile. Cel mai mult imi plac cele tunate dar si cele de viteza. Sunt o fire vulcanica uneori cand ma enervez. Caracterizare morala: Sunt un baiat simplu, de treaba, prietenos, glumet. Stiu ce este respectul, ce inseamna a iti respecta colegii si a colabora cu acestia. Ma descurc bine la scoala, iar in timpul liber imi place sa ma joc un joc multiplayer cu prietenii, ori sa ies pe afara. Imi place sa duc treburile pana la bun sfarsit, sa nu las lucrul neterminat daca m-am apucat de el si sa imi organizez planurile din timp. Imi place sa ascult muzica si sa vizionez multe filme. Imi plac filmele de actiune, groaza, aventura si comediile. Ca sport prefer, desigur, fotbalul si basketul si cateodata tenisul de camp. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sa invat din greseli. De multe ori ma supar cand nu este cazul dar imi trece foarte repede. De asemenea am simtul umorului si ma integrez foarte repede. In afara de acesta ma mai joc si World of Tanks, Minecraft si multe alte jocuri pe care le pot juca cu prietenii mei dragi. Sunt o persoana de incredere si comunicativa. Sunt mereu dispus sa invat lucruri noi. Nu imi plac minciunile, mincinosii sau pacalicii, cum sunt cei de pe SA:MP sau alte jocuri, dar chiar si in viata reala. Sunt un tip foarte energic si vesel. Imi place sa ajut pe fiecare cum pot. Am multi prieteni de treaba alaturi de care ma simt bine si in largul meu. Inainte de a face ceva, mai intai ascult parerile fiecaruia, iar abia apoi fac ce consider ca trebuie facut. Apreciez ajutorul primit de fiecare data si niciodata nu uit ca l-am primit. Niciodata nu uit de unde am plecat si nu intorc spatele celui care m-a ajutat. Respect standardele impuse de ceilalti, dar imi place ca si ale mele sa fie respectate la randul lor.
Poza /stats (OBLIGATORIU) :https://imgur.com/a/EIjwlhk