Level : Am lvl 9
Ore : Am 12 ore pe server dar voi fi foarte activ daca o sa iau Lider.
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? : Vreau sa ajung lider deoarece am observat ca inca nu este unul , si stiu cu ce se ocupa o mafie
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa adaug doar membri care sa stie cu ce se ocupa mafia si sa creasca sa fim numarul 1..
Ati mai fost vreodata Leader ? : Da am fost Lider Los Vagos, FBI, Helper pe alte servere.
La ce factiuni ati mai fost leader ? : Pe acest server am fost co-lider FBI si LSPD.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da am mai fost .
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Desigur, chiar si mai mult.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Eu mă pot considera un băiat destul de respectous, amabil, ajutător, sociabil si ambitios. Mie îmi place să ies pe afară cu prietenii la un suc si să lenevesc în timpul liber. Sunt foarte deschis cu toata lumea, mizez intotdeauna pe sinceritate, mai bine un adevar dureros decat o minciuna dulce. In general, nu prea ies in evidenta, sunt chiar foarte calm, preferand sa stau in banca mea. Pot spune despre mine ca sunt o fire sportiva. Practic fotbal de varsta de 7 ani si vreau sa-mi creez o cariera frumoasa in acest sport. Imi place sa imi fac prieteni noi si sa socializez. In timpul liber merg la antrenamente, ies pe afara si ma joc pe calculator. Te poți baza oricând pe mine deoarece prefer să ajut lumea, fie cu sfaturi, fie să mă implic în problema propriu-zisă, găsind mai devreme sau mai târziu o soluție. O calitate de baza pe care o dețin este empatia. A m si simtul umorului atunci cand trebuie, bineinteles pana in limita bunului simt. Imi place sa socializez cu oricine am ocazia si sa imi fac prieteni noi. Sunt o persoana dornica de cunoastere si experimentare de lucruri noi. De asemenea imi place ca in timpul liber sa practic fotbalul deoarece imi place lucrul in echipa si spiritul de competitie. Despre mine pot spune ca sunt un baiat silitor, glumet dar serios cand este nevoie. Imi place mult bascket-ul si SA-MP-ul. Imi place sa ajut pe toata lumea cat pot de mult deoarece eu nu ma gandesc doar la binele meu. Cam acesta sunt eu si sper sa fiu acceptat asa cum sunt.