JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » Cerere Lider Los Santos Police Departament<3


Cerere Lider Los Santos Police Departament<3

Posts 1 to 2 of 2

1

Nick Sa:Mp : H3DAl3x
Varsta Reala : 15 Ani. (Impliniti azi)
Level : 9
Ore : 10 Ore.
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? : Pentru a o administra extrem de bine,sa nu mai existe abuzuri pe server. Doresc sa intru in LSPD deoarece este o factiune/departament serios.De cand m-am apucat de aceste server am dorit sa intru in LSPD ca lider. Imi place ceea ce LSPD face in joc.Pentru mine sunt foarte importanti deoarece ei ajuta la mentinerea ordinii si pacii in joc.Eu doresc sa ajut acest departament sa ramana la fel de bun ca pana acum sau mai bun. Un alt motiv pentru care doresc sa intru in LSPD este acela de a ajuta la prinderea infractorilor si raufacatorilor.
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? :  Sa o administrez extrem de bine,sa nu mai existe abuzuri si clear/wanted aiurea!
Ati mai fost vreodata Leader ? : Da,am mai fost pe acest server la factiunea Federal Bureo Of Investigation (F.B.I) dar pe alte servere la toate factiunile!
La ce factiuni ati mai fost leader ? : Cam la toate,inclusiv la LSPD si pe acest server si la F.B.I.
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da,dar nu pe acest server.
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Da,sunt deacord dar voi sta mai mult<3.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru :
Poza /stats (OBLIGATORIU)

0

2

O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : H3DAl3x este un baiat de treaba doar cu cine merita,daca ma injuri nu te bag in seama. Daca te crezi superior fata de tine, nu imi pasa<3. Odata ce nu ma cunosti nu ma judeca sau vorbi pe la spate!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » # Cerere Lider[Aplicatii ON] » Cerere Lider Los Santos Police Departament<3