JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » MODEL APLICATIE HITMAN


MODEL APLICATIE HITMAN

Posts 1 to 5 of 5

1

Nickname:
Poza /stats(OBLIGATORIU):
Ce varsta ai?
De ce doresti sa te alaturi agentiei?
Cu ce crezi ca se ocupa membrii agentiei?
Ai mai facut parte din agentie? Daca da, de ce ai iesit?
Prin ce te-ai remarcat pana acum pe server?ata.
Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii?
Cate ore acorzi jocului pe zi, fara [/sleep]?
Ai fost banat vreodata?
Descrie-te in cateva cuvinte:
Esti constient ca vei fi sanctionat daca incalci regulamentul factiunii?
Descriere personaj fictiv SA-MP:
Esti constient ca daca stresezi liderul/co-liderul sa se uite peste aplicatia ta vei fi respins?

Cine nu va respecta modelul va fi respins direct

0

2

VA ROG REPLY LA TOPIC
Pentru urmatoarele cereri!

0

3

Nickname: Stephen
Poza /stats(OBLIGATORIU):
Ce varsta ai? Am varsta minunata de 14 ani.
De ce doresti sa te alaturi agentiei? Deoarece vreau sa fac parte din asasini profesionisti ai factiunii.
Cu ce crezi ca se ocupa membrii agentiei? Cu asasinarea altor playeri in schimbul unei sume de bani.
Ai mai facut parte din agentie? Daca da, de ce ai iesit? Nu.
Prin ce te-ai remarcat pana acum pe server?ata. Cu nimic pana in momentul de fata .
Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii? Da.
Cate ore acorzi jocului pe zi, fara [/sleep]? Incepand de azi voi fi activ pe acest server . Cam 2-3 ore.
Ai fost banat vreodata?  Nu.
Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un om oarecare ca toti ceilalti . Sunt o persoana complicata , dar cu timpul devin inteles de toti oamenii din jur . Sunt open-mind ceea ce inseamna ca o sa inteleg toti playerii care vor avea nevoie de ajutor la inceput , neavand secrete fata de nimeni spunand ce nu-mi place , ceea ce dupa parerea mea este un lucru extrem de bun mai ales cand trebuie sa cooperezi cu anumiti jucatori . Sunt intelegator , serios , responsabil si imi place ordinea. In rest in timpul liber pe care il am imi place sa ma distrez cu prietenii mei iesind in oras .
Esti constient ca vei fi sanctionat daca incalci regulamentul factiunii? Da.
Descriere personaj fictiv SA-MP: Assasin din umbra :) .
Esti constient ca daca stresezi liderul/co-liderul sa se uite peste aplicatia ta vei fi respins? Desigur.

0

4

Itachi wrote:

Nickname: Stephen
Poza /stats(OBLIGATORIU): https://imgur.com/a/pKFHa32
Ce varsta ai? Am varsta minunata de 14 ani.
De ce doresti sa te alaturi agentiei? Deoarece vreau sa fac parte din asasini profesionisti ai factiunii.
Cu ce crezi ca se ocupa membrii agentiei? Cu asasinarea altor playeri in schimbul unei sume de bani.
Ai mai facut parte din agentie? Daca da, de ce ai iesit? Nu.
Prin ce te-ai remarcat pana acum pe server?ata. Cu nimic pana in momentul de fata .
Esti constient ca vei fi testat din regulamentul factiunii? Da.
Cate ore acorzi jocului pe zi, fara [/sleep]? Incepand de azi voi fi activ pe acest server . Cam 2-3 ore.
Ai fost banat vreodata?  Nu.
Descrie-te in cateva cuvinte: Sunt un om oarecare ca toti ceilalti . Sunt o persoana complicata , dar cu timpul devin inteles de toti oamenii din jur . Sunt open-mind ceea ce inseamna ca o sa inteleg toti playerii care vor avea nevoie de ajutor la inceput , neavand secrete fata de nimeni spunand ce nu-mi place , ceea ce dupa parerea mea este un lucru extrem de bun mai ales cand trebuie sa cooperezi cu anumiti jucatori . Sunt intelegator , serios , responsabil si imi place ordinea. In rest in timpul liber pe care il am imi place sa ma distrez cu prietenii mei iesind in oras .
Esti constient ca vei fi sanctionat daca incalci regulamentul factiunii? Da.
Descriere personaj fictiv SA-MP: Assasin din umbra  .
Esti constient ca daca stresezi liderul/co-liderul sa se uite peste aplicatia ta vei fi respins? Desigur.

0

5

Respins,nu ai minimul de ore jucate (5) si levelul 7 + Aplicatie slaba.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » MODEL APLICATIE HITMAN