JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie Hitman Agency!


Aplicatie Hitman Agency!

Posts 1 to 5 of 5

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :Deoarece este o factiune foarte interesanta si in acelasi distractiva!                                                                                                                                         
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :Ma numesc Robert,am varsta de 13ani,locuiesc in Bucuresti,sunt o fire mai amuzanta,dar in acelasi timp si serioasa cand vine vorba de ceva important!                 
3) Cate ore ai?: 60
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Imi place foarte mult factiune , fiindca este un lucru nou pentru mine si pentru ca nu prea imi plac celelalte factiuni!
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicanti ? : Nu ma cred mai avantajat fata de ceilalti aplicanti,consider ca toti suntem la fel!
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodata!
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?: Da, sunt de acord!
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Robert si am 13ani!
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Assasin,Silentios,serios
10) Alte precizari?: <3

0

2

Robert_rb wrote:

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? :Deoarece este o factiune foarte interesanta si in acelasi distractiva!                                                                                                                                         
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) :Ma numesc Robert,am varsta de 13ani,locuiesc in Bucuresti,sunt o fire mai amuzanta,dar in acelasi timp si serioasa cand vine vorba de ceva important!                 
3) Cate ore ai?: 1.89
4) De ce Hitman si nu alta factiune? : Imi place foarte mult factiune , fiindca este un lucru nou pentru mine si pentru ca nu prea imi plac celelalte factiuni!
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicanti ? : Nu ma cred mai avantajat fata de ceilalti aplicanti,consider ca toti suntem la fel!
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce?: Nu,nu am fost sanctionat niciodata!
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune?: Da, sunt de acord!
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Robert si am 13ani!
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Assasin,Silentios,serios
10) Alte precizari?: <3

Am corectat deoarece inainte de wipe aveam 60 iar acum am 1.89!

0

3

Cerere accepta contacteaza-ma sa dam testul.

0

4

Wrong cerere respinsa nu ai 5 ore jucate si level 7(aplicatie aiurea)

0

5

Accesptat dupa schimbarea regulamentului si trecut la teste!

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie Hitman Agency!