JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



Aplicatie Lider

Posts 1 to 2 of 2

1

Level : Am lvl 5
Ore : Am 2 ore pe server dar voi fi foarte activ daca o sa iau Lider
De ce doresti sa ajungi Leader la aceasta Factiune ? : Vreau sa ajung lider deoarece am observat ca inca nu este unul , si stiu cu ce se ocupa o mafie
Ce aveti de gand sa faceti cu aceasta Factiune ? : Sa adaug doar membri care sa stie cu ce se ocupa mafia si sa creasca sa fim numarul 1..
Ati mai fost vreodata Leader ? : Da am fost Lider Los Vagos, FBI, Helper pe alte servere
La ce factiuni ati mai fost leader ? : Da
Ati mai fost vreodata leader la factiunea asta ? : Da am mai fost .
Sunteti de acord sa stati minim 2 saptamani in aceasta factiune? : Da.
O scurta descriere in minim 20 cuvinte a caracterului vostru : Eu mă pot considera un băiat destul de respectous, amabil, ajutător, sociabil si ambitios. Mie îmi place să ies pe afară cu prietenii la un suc si să lenevesc în timpul liber. Sunt foarte deschis cu toata lumea, mizez intotdeauna pe sinceritate, mai bine un adevar dureros decat o minciuna dulce. In general, nu prea ies in evidenta, sunt chiar foarte calm, preferand sa stau in banca mea.[/color][/color]

0

2

Nu este permis sa ai doar 2 ore si sa primesti deja lider deoarece ar insemna ca facem diferenta intre playeri.
Daca de exemplu eu te cunosc si imi esti prieten nu o sa primesti functii aiurea.
Incearca sa joci mai mult pe acest server si sa capeti mai multa experienta.

0