JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



Aplicatie LSPD

Posts 1 to 2 of 2

1

Nickname: leancup
Level: 5
Ore Jucate : 12, din cate am inteles nu conteaza atat de mult orele, oricum m am apucat foarte serios de acest server.
Poza /stats (obligatorie) : https://imgur.com/WUSrVfX
Cat timp petreci pe zi jucand samp ?: in timpul saptamanii 1-2 ore pe zi, in weekend 6-12 ore
De ce doresti sa faci parte din Las Venturas Police Departament ?:  Mi se pare o factiune foarte potrivita pentru mine, reflecta foarte bine personalitatea mea.
De ce crezi ca Las Venturas Police Departament este potrivita pentru tine? : Am precizat mai sus, mi se pare o factiune potrivita pentru mine, imi place foarte mult.
Ce varsta ai? : Am varsta de 16 ani
Descrie-te in minim 20 de cuvinte: Numele meu real este Despa Eduard, am varsta de 16 ani, sunt un elev cu rezultate exceptionale la invatatura, practic si fotbal de performanta, activez in acest moment la FC Petrolul Ploiesti
Vei respecta gradele mai mari ca tine ?: Mi se pare normal sa iti respecti superiorii, deoarece ei au muncit pentru a ajunge acolo, acest lucru se aplica si in viata de zi cu zi.
Vei respecta liderul/co-liderul ? : Desigur, imi respect in mod egal toti superiorii.

0

2

Acceptat

0