JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie Hitman BegetuuBege


Aplicatie Hitman BegetuuBege

Posts 1 to 2 of 2

1

1) De ce doresti sa intri in Hitman Agency? : Doresc sa intriu in Hitman Agency deoarece am mai fost pe alte servere in aceasta factiune si am experienta si doresc sa ajut factiunea intr-un mod pozitiv.
2) Descriere personala ( minim 3 randuri ) Sunt o fire calma cu cei 7 ani de acasa.  Imi plac sa ma plimb cu bicicleta impreuna cu amici mei si sa ma joc pe calculator. Am o pasiune pentru calculatoare si pentru muzica, in special Hip-Hop. Sunt intotdeauna disponibil sa imi ajut colegii si ma integrez de fiecare data intr-un grup destul de usor deoarece sunt foarte prietenos.
3) Cate ore ai?:1 ore
4) De ce Hitman si nu alta factiune? :Pentru ca in hitman e liderul de treaba si membri + ca nu ma pictisesc.
5) Cu ce crezi ca esti mai avantajat fata de ceilalti aplicati ? : In factiune, toti suntem egali, nimeni nu este mai presus decat altul.
6) Ai fost sanctionat macar o data? Daca da, de ce? : Nu, nu am mai fost.
7) Esti constient ca vei fi demis cu maxim FP daca nu stai minim 14 zile in factiune? Da.
8) Varsta reala si cum te numesti: Ma numesc Raul si am 15 ani.
9) Te rog spune-mi 3 calitati a unui hitman: Este stealthey  , este agil, isi face treaba intotdeauna sigur pe el.
10) Alte precizari?: Sper sa imi iau accept. :)

0

2

Acceptat pentru teste.

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Hitman Agency » Aplicatie Hitman BegetuuBege