JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.



Teste LVPD

Posts 1 to 2 of 2

1

Level:7
Varsta reala: 13 Ani
Nick-uri anterioare: N-am alte nick-uri.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: - Ballas
Motivul plecarii din ultima factiune:nu erau membri
Poza cu status (Obligatoriu): https://imgur.com/a/dq8qH6b (poza e facuta pe 15.11.2018)
aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da , m-a inteleg bine cu toti.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Normal, lideri vor fi sefi mei iar membri colegi mei.
De ce iti doresti sa intri in Los Santos Police Departament?: Imi place sa am parte de actiune si cred ca membri sunt prietenosi.
Ai mai facut parte pana acum dintr-un departament?Daca da, de ce ai iesit?: Nu am facut parte din alt departament.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Depide 2-3
Cum te-ai descrie in realitate?(minim 20 de cuvinte): Pai sunt Bogdan am 13  ani sunt la scoala in Clasa 6 a,am un hobby sa citesc , imi place mult jocul GTA SAN ANDREAS

0

2

SkiZZo wrote:

Level:7
Varsta reala: 13 Ani
Nick-uri anterioare: N-am alte nick-uri.
Ultima factiune si perioada de timp petrecuta aici: - Ballas
Motivul plecarii din ultima factiune:nu erau membri
Poza cu status (Obligatoriu): https://imgur.com/a/dq8qH6b (poza e facuta pe 15.11.2018)
aveti capacitatea de a lucra in echipa?: Da , m-a inteleg bine cu toti.
Sunteti capabili sa respectati liderul si membrii de orice rank?: Normal, lideri vor fi sefi mei iar membri colegi mei.
De ce iti doresti sa intri in Los Santos Police Departament?: Imi place sa am parte de actiune si cred ca membri sunt prietenosi.
Ai mai facut parte pana acum dintr-un departament?Daca da, de ce ai iesit?: Nu am facut parte din alt departament.
Cat timp petreceti cu SA-MP, fara AFK?:Depide 2-3
Cum te-ai descrie in realitate?(minim 20 de cuvinte): Pai sunt Bogdan am 13  ani sunt la scoala in Clasa 6 a,am un hobby sa citesc , imi place mult jocul GTA SAN ANDREAS

Acceptat pentru teste!

0