JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 ||

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » Aplicatie Los Vagos


Aplicatie Los Vagos

Posts 1 to 2 of 2

1

Nickname:GhostMonkey
Level:5
Warns:nu am
De cat timp joci SA:MP? : De cand sa deschis
De ce doresti sa te alaturi mafiei Los Vagos? :Doresc sa intru in aceasta mafie pentru ca vreau sa iau oate turfurile
Cu ce crezi ca poti ajuta Los Vagos? :Pot ajuta la castigarea turfurilor
Cat de bine tragi cu Deagle / M4 ( Excelent, mediu , slab )? :Medium,la deagle sunt mai slab.
Intelegi ca daca o sa te deconectezi / primesti crash in timpul unui test TeamViewer o sa fi primesti ban/remove din factiune? :Da inteleg
Esti constient ca daca nu vei fi prezent la war o sa primesti Faction warn:Da sunt
Esti constient ca daca nu acumulezi rank 2 la iesirea din factiune o sa iesi cu 60FP? :Da
Descrie-te in cateva cuvinte:Sunt o fire prietenoasa, cu un simt al umorului dezvoltat, sunt serios cand este cazul, stiu cand sa tac si cand sa vorbesc. Sunt dornic sa invat lucruri noi si respect cand sunt si eu respectat. Sunt dornic de munca si cand incep un lucru il duc pana la capat. Imi plac oamenii cu care pot lucra si pot avea incredere in ei.
Link cu poza/video in care se poate vedea cum tragi? :Nu am poza
Crezi ca poti fi prezent la war de Luni pana Vineri ? :Da
Alte precizari? :Salut multumesc pentru timpul acordat

0

2

acceptat pt test

0


You are here » JustForGame RPG || 51.68.176.23:7777 || » Los Vagos » Aplicatie Los Vagos